ön park lambaları hakkında

Aracınız
Civic FD6 2007
merhabalar aracımla ilgili birşey sormak ve bilgi almak istiyorum 2007 model fd6 aracım var. bir kaç araçta dikkatimi çekti ön park lambaları çok etkili ve gösterişli yanıyor bunu sebebi ne olabilir veya eksik birşey mi var resimle anlatmak istersek eğer gri araç benimki 8a896d43-e94e-4ba3-a56b-1b4efc653fee.jpg
gördüğünüz gibi işaretli alanda sarı park ampülleri mevcut hemen altındaki köşede üçgen gibi yerde de sarı park lambası yanan araçlara denk geldim onu bende nasıl yapabiliriz örnek göstermek gerekirse 34d931a8-f62b-4c66-a11b-00065a434632.jpg tam köşedeki gibi yani bunu nasıl yapabiliriz.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
daha güçlü ampülle değiştirip sarı da takılınca amerikan park modülü takılmış gibi oluyor muhtemelen :)

Ad Soyad
Yunus ÇİFÇİ
Aracınız
Civic FD6 2007
benimde dikkatimi çekti hocam. Bende parkı turuncu yaptım ama çok cansız kaldı.

mturker

Özel Üye
merhabalar aracımla ilgili birşey sormak ve bilgi almak istiyorum 2007 model fd6 aracım var. bir kaç araçta dikkatimi çekti ön park lambaları çok etkili ve gösterişli yanıyor bunu sebebi ne olabilir veya eksik birşey mi var resimle anlatmak istersek eğer gri araç benimki Ekli dosyayı görüntüle 268899
gördüğünüz gibi işaretli alanda sarı park ampülleri mevcut hemen altındaki köşede üçgen gibi yerde de sarı park lambası yanan araçlara denk geldim onu bende nasıl yapabiliriz örnek göstermek gerekirse Ekli dosyayı görüntüle 268902 tam köşedeki gibi yani bunu nasıl yapabiliriz.
O yanan yerler sinyaller. Direk yanması için Amerikan Park modulu baglatmaniz gerekiyor. Onun bı tık yanındaki ufak ampuller de parktir. Eğer onunda iyi turuncu olmasını istiyorsanız mercekli LED turuncular var onları tavsiye ederim...
ÖRNEK İLANDAKİ GİBİ.
[/URL]

Honda madness

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FD6 2007
O yanan yerler sinyaller. Direk yanması için Amerikan Park modulu baglatmaniz gerekiyor. Onun bı tık yanındaki ufak ampuller de parktir. Eğer onunda iyi turuncu olmasını istiyorsanız mercekli LED turuncular var onları tavsiye ederim...
ÖRNEK İLANDAKİ GİBİ.
[/URL]

Honda madness
evet bahsettiğiniz gibi amerikan park modülü sinyallerin park gibi yanmasını sağlıyormuş. ama paylaştığınız üründe iyiye benziyor kullandınız mı tavsiye eder misiniz ek olarak bundan da alayım daha canlı dursun

mturker

Özel Üye
evet bahsettiğiniz gibi amerikan park modülü sinyallerin park gibi yanmasını sağlıyormuş. ama paylaştığınız üründe iyiye benziyor kullandınız mı tavsiye eder misiniz ek olarak bundan da alayım daha canlı dursun
Amerikan Park modülünü sadece öndeki sinyaller sürekli yanması için bağlanır. Sinyal verdiğinizde normal sinyalini verir gene yada 4 lu yaktiginizda gene normal 4 lusunu verir, şuan bağlı olan zaten halojen ampul dur sinyallerde Güzel durur.
Ama Amerikan modülü baglamayip direk paylaştığım ilandaki gibi ürün alirsaniz sadece parklara bağlarsanız t10 dur kodu onlarda iyi ışık verir. Şık dur 2 Kez masraf yapmaz sadece park ampullerini değişmiş olursunuz elektrikciye gitmeye gerek bile yoktur, kendiniz değiştirebilirsiniz biraz el beceriniz varsa, ama bı tarafda tasirma kabı var onu yerinden komple çıkartmanız gerekir, öyle el girer oraya.
O mercekli ledleri ben kullanmadım ama sağlam ışık vereceği kesindir.

Honda madness

Aracınız
Civic FD6 2007
Amerikan Park modülünü sadece öndeki sinyaller sürekli yanması için bağlanır. Sinyal verdiğinizde normal sinyalini verir gene yada 4 lu yaktiginizda gene normal 4 lusunu verir, şuan bağlı olan zaten halojen ampul dur sinyallerde Güzel durur.
Ama Amerikan modülü baglamayip direk paylaştığım ilandaki gibi ürün alirsaniz sadece parklara bağlarsanız t10 dur kodu onlarda iyi ışık verir. Şık dur 2 Kez masraf yapmaz sadece park ampullerini değişmiş olursunuz elektrikciye gitmeye gerek bile yoktur, kendiniz değiştirebilirsiniz biraz el beceriniz varsa, ama bı tarafda tasirma kabı var onu yerinden komple çıkartmanız gerekir, öyle el girer oraya.
O mercekli ledleri ben kullanmadım ama sağlam ışık vereceği kesindir.

Honda madness
fiyatı da gayet iyi ben 2 tane dandikten ampül aldım öyle boşluğuma geldi 60 tl aldım paketi açmış ve takmış bulundum geride veremedim internetten alsa idim iade ederdim de esnaftan aldım

Geri