Civic FC5 Ön Park Sensörü Hatası

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Fk7 kodlu aracımda da ön park sensörü sol ön taraftan birşey algılayıp sürekli ötüyor. Yağmur güneş farketmeksizin bir haftadır bu şekilde. Aracın garantisi devam ediyor acaba ön panjuru değiştirirler mi yoksa bir elektirikciye felan mı göstersem?

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Fk7 kodlu aracımda da ön park sensörü sol ön taraftan birşey algılayıp sürekli ötüyor. Yağmur güneş farketmeksizin bir haftadır bu şekilde. Aracın garantisi devam ediyor acaba ön panjuru değiştirirler mi yoksa bir elektirikciye felan mı göstersem?

Tavsiyem daha önce panjur değişimi yapılmadıysa(2017-2018modellerde geçerli diye biliyorum) yağmurdan dolayı önümde cisim yokken sensör ötüyor diye şikayette bulunun. Bülteni var. Değişim yapılıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Benimde geçen ay otoyolda durup dururken ötmeye başladı.Foruma baktım,sonra servise gittim.Dedim bülten varmis,onlar gözle bakarken 1 adet park sensorunde nokta kadar bir iz vardi.Bilgisayarla baktılar ve baktıkları göz arızalı çıktı.750 TL ye maloldu.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Sol öndeki park sensörüm arızalıymış, yetkili servis ücretsiz değişimini yaptı(ön panjur değişmedi) şuan problem gözükmüyor.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
fk7 2017 model aracımın yağmurlu havada 40 50 km hızla giderken önden cisim algılayıp ötüyordu.Servise sorunu bildirdim ön paneli ücretsiz olarak değiştirdiler bilginize.

Geri