Ön Park Sensörü

Arkadaşlar aracım 2017 Civic HB CVT, yağmurlu havalarda ön park sensörü durmadan çalışıyor...servis ile konuştum ön tamponda bulunan piano black lip 'i değiştireceklermiş.
Aynı sorunu yaşayan varmı ?
Bu kadar saçma hatalar Honda kalitesine yakışmıyor.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Bu sabah yağmur vardı İstanbul'da. Tabi ki ön park sensörümüz kafayı yedi. Ben de videoya çekip Honda Türkiye'ye gönderdim. Akşama doğru ararlar muhtemelen. Bakalım ne diyecekler.

Hemen aradılar Honda merkezden. Çiftkurtlar Maslak'a ileteceklerini söylediler video ile birlikte. Ben de @UK61 sizin ön panjur değişimi yapıldığı bilgisini verdiğinizden bahsettim. Bakalım ne yapacaklar.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hemen aradılar Honda merkezden. Çiftkurtlar Maslak'a ileteceklerini söylediler video ile birlikte. Ben de @UK61 sizin ön panjur değişimi yapıldığı bilgisini verdiğinizden bahsettim. Bakalım ne yapacaklar.
Birçok kişi değişmiş hocam yapıyorlar yani ne kadar az kişi bilirse o kadar iyi deyip 3 maymunu mu oynuyorlar anlamadım :)

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
IMG_20191016_151906.jpeg

Konu ile alakalı fotoğrafta olan panjur değişti düşünen arkadaşların bilgisine. İşçilik konusunda sök tak sıkıntı olabiliyor. Servise dile getirin önceki halini fotoğraflayın gözleri önünde. Sonra biz yapmadık etmedik olmasın (y) @ogedaykoclar @VaiN

cag

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Haftaya bakıma gittiğimde bende sensör durumunu söyleyeceğim ve değişim isteyeceğim. Panjurun sersörde neden hayata neden olduğu ile bir şey söylediler mi. Nasıl etkiliyor olabilir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Haftaya bakıma gittiğimde bende sensör durumunu söyleyeceğim ve değişim isteyeceğim. Panjurun sersörde neden hayata neden olduğu ile bir şey söylediler mi. Nasıl etkiliyor olabilir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sensörün yuva konumlandırmasında sorun var muhtemelen.

Geri