Ön Plakalık Takımı Yardım.....

Ynt: Ön Plakalık Takımı Yardım.....

[quote author=khelrun link=topic=358.msg4022#msg4022 date=1399217915]
Arkadaşlar aracımın ön plakasının arkasındaki siyah plakalık plastiğini söktüm ve beyaza boyadım. fakat geri yerine takamadım. sebebi ise resimde belli. işaretli plastiklerden gerdirerek çıkarttım plakalığı. ama aynı şekilde gerdirerek takılmıyor. tamponun sökülmesi gerekli ama bi plakalık içinde tampon sökümü saçma geliyor açıkcası. bugun geç saatte işlemi bitirdiğim için yetişemedim, bu yüzdende henuz herhangi bir parçacıya sormadım ama yedek parçacılarda bu ürünlerden bulunuyormu, bilgisi olan varmı? yada servisdenmi tedarik etmem gerekli? şuan ön plakasız geziyorum maalesef:(

uxw1TTx.jpg

[/quote]
kurtulun o plakaliktan cikartmisken. Bende once hareketli plakalik vardi. Kare plaka kucuk duruyor diye App yaptirdim. Silikonla yapistirdim. Plakanin cikintiya gelen yerlerini de hafif büktüm. Ama asil yapmak istedigim sey ortaya degil de sola dogru yapistirmakti. Gel gelelim ortadaki mantiksiz cikinti izin vermedi.

[quote author=dr.ersoy link=topic=358.msg11998#msg11998 date=1410387346]
gördüm hocam gayet iyi olmuş seninki de. o siyah klipslerin çok mu büyük delikleri var, bi de o ortadaki çıkıntı yok edilemiyo dimi? eğer çok zahmetli olursa seninki gibi yaparım ben de muhtemelen
[/quote]
Pardon ersoy bey. Ustteki cevap sizeydi. Yanlislikla khlerun un yazisini alintilamisim.

[quote author=timothyblue link=topic=358.msg12001#msg12001 date=1410391654]
Pardon ersoy bey. Ustteki cevap sizeydi. Yanlislikla khlerun un yazisini alintilamisim.
[/quote]

evet hocam aklımdan geçenleri uygulamışsınız :D :D teşekkür ediyorum, yorum ve görsellikler için. kare plakanın yakın görüntüsünü de rica edebilir miyim. şimdi aklımdaki sorular;
-son hali uzun plaka mı kare mi
-uzun plakada çıkıntı yok tampondaki son beyaz çıkıntı yok gibi duruyor nasıl yaptınız
kare çıkıntısız uzun plakaya nazaran daha şık duruyor gibi geldi bana

ve sağ ve soldaki siyah plastiğin deliklerini nasıl kapattınız

[member=13]timothyblue[/member]

Geri