Civic FD6 Ön sol cam sesi ve düşüp yükselme sorunu

Aracınız
Civic FD6 2010
Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar. Aracımı yaklaşık bir ay önce aldım. Aldığımdan beri sol ön camı indirirken 5cm kadar inince takılı kalma gibi oluyor ve bi takırtı sesi geliyor, daha sonrasında normal bir şekilde inip kalkıyor ve bunu her seferinde yapıyor. Acaba daha önce bu sorun başına gelen var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Kapı içi sökülüp bakılması lazım cam krikosunda sıkıntı mı var yada araya bir şey mi sıkışmış motor onu mu zorluyor vs ancak o şekilde net bir çözüm bulursunuz.

Aracınız
Civic FD6 2010
Kapı içi sökülüp bakılması lazım cam krikosunda sıkıntı mı var yada araya bir şey mi sıkışmış motor onu mu zorluyor vs ancak o şekilde net bir çözüm bulursunuz.

Teşekkürler hocam fakat kapı içini kime söktürebilirim. Oto elektrikçi ya da kaportacılar ilgilenir mi bu işle?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Genelde oto elektrikçiler hoparlör vs taktıkları için sökülmesini biliyorlar kaportacılar da bilir. Düzgün bir yere gidin sıkıntı çıkmaz (y)

Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar güvendiğim bir kaportacıya kapı içini söktürdüm. Camda boşluk olduğunu söyledi ayarladı ama tekrar bozulabilir dedi. İk üç gün sonra tekrar aynı şekilde ses yapmaya ve düşüp yükselmeye başladı. Cam krikosunun değişmesi gerekiyormuş. Aynı sorunu yaşayan arkadaşların bilgisine.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar güvendiğim bir kaportacıya kapı içini söktürdüm. Camda boşluk olduğunu söyledi ayarladı ama tekrar bozulabilir dedi. İk üç gün sonra tekrar aynı şekilde ses yapmaya ve düşüp yükselmeye başladı. Cam krikosunun değişmesi gerekiyormuş. Aynı sorunu yaşayan arkadaşların bilgisine.
Bilgilendirme için teşekkür ederiz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Geri