Ön takım tavsiyesi

Rot kolu bozuldu nasıl bir yol izlemeliyim dedim rot kolu rot başı z rot saglı sollu degişeyim servisin verdigi fiyat honda cem 3.800+işçilik mutluhan honda hepsi içinde 3800 orjinale yakın varmı tavsiye beyler

F8331 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sakin ama sakin Çin ve Tayvan kullanma. Pişmanlıktır.

Kore malı yan sanayi parçalar kullan. Tam liste ile fiyat arastır.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Aracın marka modeli km nedir. Bundan önceki bakımlarını özel servis mi yetkili servis mi. Özel servisten de fiyat aldın mı.

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sakin ama sakin Çin ve Tayvan kullanma. Pişmanlıktır.

Kore malı yan sanayi parçalar kullan. Tam liste ile fiyat arastır.
Anladım hocam çok sagol teknorot nasıl özel servise sordum hepsi içinde 850 dedi dedim o fiyattan sonra bu fiyat şaşırdım ne kadar gider acaba diye düşünmüyorum degil

Aracın marka modeli km nedir. Bundan önceki bakımlarını özel servis mi yetkili servis mi. Özel servisten de fiyat aldın mı.

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
2009 fd6 125 bin de geçen haziranda 100 bakım yapıldı öncesini bilmiyorum ama topkapı honda cem de de önceden bakım yapılmış

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Rot kolu bozuldu nasıl bir yol izlemeliyim dedim rot kolu rot başı z rot saglı sollu degişeyim servisin verdigi fiyat honda cem 3.800+işçilik mutluhan honda hepsi içinde 3800 orjinale yakın varmı tavsiye beyler

Geçmiş olsun. Rot kolu bozuksa sadece onu değiştirin. Sağ ve sol ayrı ayrı bakıldı mı? Bozulduğunda çok boşluk yapar.
Z rot arka tarafta ayrı olarak bulunur.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

Bulabilirseniz 555 marka ürünler ile değişim yaptırmanızı öneririm, orjinale oldukça yakın kalitededir.
Teknorot'ta kısa dönem işinizi görecektir ama düzenli kontrol ettirmenizi öneririm.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun. Rot kolu bozuksa sadece onu değiştirin. Sağ ve sol ayrı ayrı bakıldı mı? Bozulduğunda çok boşluk yapar.
Z rot arka tarafta ayrı olarak bulunur.
Sagol arkadaşım sag rot kolu lifte kaldırdı elle salladıgında boşluk vardı sallanıyordu ve keçelerde dışa dönük taraflarında ki klips ler gitmişti hatta balans ayarı yapılırken keçelerde su geliyordu diger kol ise idare eder şimdilik dedi usta ama onunda keçelerde su vardı yarın oda gitmezse şaşırmam

Bulabilirseniz 555 marka ürünler ile değişim yaptırmanızı öneririm, orjinale oldukça yakın kalitededir.
Sonrasında Blueprint markada yan sanayiler içinde iyidir.
Teknorot'ta kısa dönem işinizi görecektir ama düzenli kontrol ettirmenizi öneririm.
Bende 555 araştırıyorum bakalım bulabilicekmiyim varmı bildiginiz parçacık veya site ismi
3800 nerde 850 nerde teknorot a istedi fiyata baksana dedim plastikmi takacak ne yapacak

Geri