Ön takımdan gelen ses

Civa

0
Arkadaślar arabanın sağ önden ses geliyor rotbalans çıya baktırdım bir şey olmadığını söyledi.ses sanki demir bir birbirine sürtüyor gibi düz yolda fazla anlaşılmıyor.Eğice gıcık etti beni böyle sorunla karşılaşan varmı.Birde direk siyon kutusundan şüpheleniyorum

vss

0
Aracınız
Arkadaślar arabanın sağ önden ses geliyor rotbalans çıya baktırdım bir şey olmadığını söyledi.ses sanki demir bir birbirine sürtüyor gibi düz yolda fazla anlaşılmıyor.Eğice gıcık etti beni böyle sorunla karşılaşan varmı.Birde direk siyon kutusundan şüpheleniyorum
direksiyon kutusunu yetkili serviste kontrol ettirin.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ön takımdan gelen ses

Sadece kasis vs lere girince oluyorsa eğer titremeye benzer bi sesse [MENTION=8820] berat555[/MENTION] arkadaşın dediği gibi z rotlardan olabilir.Bu araçlarda kronik midir bilmem benim araçta da arkalarda var aynı sorun elini atınca hafif sallanıyorsa eğer kesin ordandır zaten.Bikaç gün önce de bi arkadaş komple değiştirdi. Bu arada bahsettiğim iki araçta fd6

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu sesle bende karşılaştım bozuk ve çakıl taşlı yolda sağdan tukur tukur şeklinde tok bir ses geliyor 3 tane tamirciye gittim bi tanesi honda servisinden ayrılma özel servisi var boşu boşuna sokturup işçilik verme bana dedi bu ses normaldir(fb7) dedi hepsinde var dedi hatta daha önce fd6 da arka da 3 kişi oturduğunda tok tok diye vurma sesi geliyor dedi soktuk serviste her yerine bir bir bir baktık hiç bi sürten deyen bi parça bulamadık dedi yani sıkıntı yok yola devam :)

HTC One E9PLUS dual sim cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri