Ön Tampon Hk.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Merhabalar,

Hafta sonu ön tamponun sağ tarafındaki siyah body kit'in hafif aşağı doğru durduğunu fark ettim. Baktığımda tampona bağlanan pimlerin yerinden çıktığını gördüm.

Allah şükür henüz hiç bir yere ne dokundurdum ne de sürttüm. Park halindeyken birisi dokundurmuş desem çok aşağıda kalıyor o bölge. O yüzden oraya dokundurmak başka bir arabayla neredeyse imkansız ki zaten üzerinden en ufak bir iz ya da çizik yok. Bu yüzden aptalın birinin ayağıyla bastırdığını düşünüyorum. Ne olduğundan emin değilim ama bir kaç pim yerinden çıkmış sonuç olarak.

Kendim yerine oturtmaya çalıştım ama biraz kaba kuvvet istiyor. O yüzden fazla zorlamadım pimleri kırmamak için.

Benzer durum yaşayan var mı?

kayhanbozkus

0
Yönetici
Flap'tan bahsediyosunuz sonradan takılan bir malzeme. Servise gittiginizde soylerseniz yapacaklardir. Biri de basmis olabilir sizde kaldirim vs. tarzi bir yere temas ettirip yerinden cikarmis olabilirsiniz. Ayrica bunun tirnakli bir yapiya sahip oldugunu zannetmiyorum. Silikonla falan montaji yapilmis olabilir.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Flap'tan bahsediyosunuz sonradan takılan bir malzeme. Servise gittiginizde soylerseniz yapacaklardir. Biri de basmis olabilir sizde kaldirim vs. tarzi bir yere temas ettirip yerinden cikarmis olabilirsiniz. Ayrica bunun tirnakli bir yapiya sahip oldugunu zannetmiyorum. Silikonla falan montaji yapilmis olabilir.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Hiç bir yere temas ettirmedim ama kendimden şüphe duyup yine de bir baktım. En ufak bir iz, aşınma, çizik yok. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama artık olmuş bir kere. Yere uzanıp bakınca tampondaki dişleri ve flap dediğiniz malzemedeki yuvaları görebiliyorsunuz. Muhtemelen basit bir işlem gerektiriyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri