Civic FC5 Ön Tampon Sürtme İzi

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar aracıma evimin önünde park halinde fotodaki gibi sürtmüşler. Bunu boyatsam bi sıkıntı olmaz sanırım değilmi? Aslında biraz daha geçsin typer dönüşüm yapmayı düşünüyordum ama kararsızım o konuda.

Ekli dosyalar

• 20211220_193746.jpg
    20211220_193746.jpg
    83.2 KB · Görüntüleme: 92
Arkadaşlar aracıma evimin önünde park halinde fotodaki gibi sürtmüşler. Bunu boyatsam bi sıkıntı olmaz sanırım değilmi? Aslında biraz daha geçsin typer dönüşüm yapmayı düşünüyordum ama kararsızım o konuda.
Type r dönüşüm gibi bir düşünceniz varsa zaten eski tamponlar tuningçide kalıyor boya masrafı boşuna yapmayın bence

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
Geçmiş olsun, aynı şekilde benim araca da sürmüşler. Lokal mı boyanır, komple mi boyanır? Servise mi yoksa iyi bir ustaya mı götürmeyi, fiyat yaklaşık ne kadar çıkar acaba? Bilen arkadaşlar fikir verir misiniz?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun hocam.
- Tampon plastik olduğu için hiç bir şey olmaz.
- Görüntü kötü der iseniz en basiti pasta, cila, kalan yerler rötuş atılır.
- Tampon değiştirmeyi düşünüyorsanız birşey yapmaya gerek bile yok. Yok uzun süre kullanacağım derseniz güzel bir lokal boya iyi olur.

mturker

Özel Üye
Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba anlamadığım nokta sokulen orjınal tamponlar neden tunıgcıde kalıyor anlam veremedim.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Açıkçası ona bende anlam veremedim acaba su olabılır mı mesela onlarda kalınca fıyattan dusme gıbı birşey olabılırmı?

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Type r dönüşüm gibi bir düşünceniz varsa zaten eski tamponlar tuningçide kalıyor boya masrafı boşuna yapmayın bence

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Typer konusunda net karar veremıytorum aracı 7 aydır kullanıyorum bu halıne gozum bıraz alıssın gozumde eskısın ondan sonra donusum yapma gıbı bır dusuncem var aslında..

mturker

Özel Üye
Açıkçası ona bende anlam veremedim acaba su olabılır mı mesela onlarda kalınca fıyattan dusme gıbı birşey olabılırmı?
Bence mal sahibi gene vermemeli yedek dursun abi araba bu kazası var belası var satarken bile orjınali yanında verilecek diyince bile daha Bı rağbet goruyor,

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri