Ön tampon yerinden çıktı

Merhaba arkadaşlar. Bugün başıma talihsiz bi olay geldi. Kaldırımdayken nasıl bir başarıysa inerken yüksek taraftan inmişim ve ön tampon kaldırıma çarptı ve tırnaklarından attı gibi. Ne yaptım ettimse yerine oturtamadım. Çok aşırıda zorlamadım tırnaklarını kırmayayım diye. Servise götürmeden çözebilir miyiz bu işi ? Fotoğrafları ekliyorum. ImageUploadedByTapatalk1423261481.614198.jpgImageUploadedByTapatalk1423261510.732087.jpgImageUploadedByTapatalk1423261535.467703.jpg

VA 9827

Baktım da tırnaklar sağlam gibi can hocam. Sadece kasmış biraz yerine oturtmak lazım gibi ama gene işin ehline baktırmak lazım ben çok anlamıyorum

VA 9827

Honda plazada arkadaş var satışta ona gönderdim fotoları. Yarın gel tırnaklar kırılmamışsa tamponu söküp taktırırız yerine dedi. Bakalım inşallah kırık yoktur

VA 9827

Kisacasi arabayi yere cakmissiniz hocam:) Cok gecmis olsun tirnak kirilmamis olsa yerine siz dahi oturtabiliyorsunuz. Buyuk ihtimalle kirilmistir serviste hatiriniz varsa yapiyorlar ama uzun sureli olmuyor belki can beyin dedigi gibi yaparsaniz olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

bende 1 saat önce tamponu sürttürtdüm klipli şarkılar yapmıştm dvd e onu denicektik arkadasın arabada yoln kenerına koydm koyma oraya kaldırıma cıkar dedi tam de yüksek yerden cıkarmaya calısmısım caarrrtt etti icim gitti valla alt taraf eklenti tampon çizilmiş önden bknca görülmüyorda alttan egildim baktım boya kalkmış servise bi iş daha cıktı :D

bende 1 saat önce tamponu sürttürtdüm klipli şarkılar yapmıştm dvd e onu denicektik arkadasın arabada yoln kenerına koydm koyma oraya kaldırıma cıkar dedi tam de yüksek yerden cıkarmaya calısmısım caarrrtt etti icim gitti valla alt taraf eklenti tampon çizilmiş önden bknca görülmüyorda alttan egildim baktım boya kalkmış servise bi iş daha cıktı :D

Allah senin iyiliğini versin arkadaşım, bu forumda beni en çok neşelendiren yorumların bazılarıda senden geliyor :) bazen hani tahmin ede ede neredeyse bile bile bir yerden geçeriz sonra altı sürter filan ah biliyordum deriz içimiz gider ya seninkide öyle mi olmuş ne :) ama görünmeyen yerdeki çizik için servise gitmen beni çok güldürdü, honda bu alış önü sürtülmemiş tamponu zedelenmemiş honda için gezmemiş derler :)

Geri