Civic FB7 Ön tampondaki açıklık

Aracınız
Hocam bendede aynı durum var ama bendeki kaza sonrası oluştu.
Tampon 2-3 yerinden kırıldı ve plastik kaynakla birleştirilip tamir edildi ve güzelce boyandı ama kesinlikle ilk hali gibi oturmadı.
1 defa sök takla birşey olmuyor ama 2-3 sefer söküp takınca veya tamir görünce plastik kalıp formu bozuluyor, tırnaklar açılıyor.
Düzelmesi için söküp birdaha kontrol edin yoksa yapacak birşey yok maalesef.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Benim araçtada böyle hatta bende daha fazla sarkma vardı farın uç tarafı ile tampon arasında boşluk vardı en çok o rahatsız ediyordu. Biraz kendim inceledim ve ön panjurun alt tırnaklarının kırık olduğunu fark ettim. O ön panjur gercekten tamponun düzgün durması için çok önemli. Bende panjur değiştirmişken makyajlısını bulayım demiştim ama hep tırnakları kırıktı hatta bir satıcı kaportacı çıktı ben alt tırnaklarını yaparım filan dedi ama ben istemedim hatta baktı bu panjur bu tamponu tutmaz sen sıfır panjurda alsan bu sarkma olur bana ver ben yapayım demişti ama 400 TL isteyince yaptırmadım. Daha sonra sağlam bir panjur buldum ve ön tamponu çok büyük ölçüde topladı simdi göze batmıyor eskisi gibi. Sizin panjur ile ilgili sıkıntınız yoktur belki ama yinede bilgi olsun diye paylaşayım dedim. Ayrıca yolda gördüğüm çoğu civic bu şekilde ön arka tampon iyi oturmamış şekilde, bağlantı yerleri iyi tasarlanmamış. Bu konuda Vw araçlar çok başarılı.

Benim eski aracımda yan sanayi tampon vardı. Yarım sanrimlik boşluklar. Ümraniyede tampon tamiri yapan bir yere götürdüm. Adamlar bir girişti yarım saatte sadece ısıtıcıyla fabrikasyon şekilde yapmışlardı 100 liraya. Hayret ettim. Daha sonrada 1 yıl kontrol ettim boyada çatlama falanda yoktu. Hatta iş makinası bile çarptı tampona en ufak açılma olmadı. Bazı ustalar var gerçekten hakediyor övülmeyi. Selam olsun onlara.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Benim eski aracımda yan sanayi tampon vardı. Yarım sanrimlik boşluklar. Ümraniyede tampon tamiri yapan bir yere götürdüm. Adamlar bir girişti yarım saatte sadece ısıtıcıyla fabrikasyon şekilde yapmışlardı 100 liraya. Hayret ettim. Daha sonrada 1 yıl kontrol ettim boyada çatlama falanda yoktu. Hatta iş makinası bile çarptı tampona en ufak açılma olmadı. Bazı ustalar var gerçekten hakediyor övülmeyi. Selam olsun onlara.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İşte o ustaları bulmak mesele

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri