Civic FB7 Ön ve Arka Park Sensörü

Aracınız
Civic FB7 2013
1 hafta önce 2013 civic nasip oldu. Yalnız aracın önüne ve arkasına park sensörü taktırmak istiyorum. bir kaç yerde araştırdım. arkada sıkıntı yok ama ön için bir anahtar koyup basınca aktif olacakmış. ben diğer araçlardaki gibi orijinal bir şey olsun istiyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Ben de arka tampona orijinal görünümlü park sensörü montajı için araştırmalar yapıyorum. Bu iş çok yaygın olmadığı için herkes yapmıyor. İşçilik düzgün olması lazım, yoksa tamponun siyah kısımları gözükür, özellikle beyaz araçlarda çok sırıtır. Pişmanlık bile yaşayabilirsiniz. Bu işleri devamlı yapan ve müşteri memnuniyeti yüksek bir yer bulmak lazım. İstanbul'da var mı ben bulamadım.

Orijinal görünümlü park sensörü için tampon sökülmesi gerekiyor. O yüzden işçilik ücreti artıyor. İstanbul'da sorduğum bir yer 800₺ demişti. Ankara'da bulduğum yer 400₺ dedi. Ekran istemedim. Sadece sesli ikaz veriyor. Resimlerdeki işçilik çok iyi gözüküyor. Farklı araçlardan bir sürü örnek resim paylaşmış. Sensör lenslerinin yeri için tamponu panç ile değil, ısıtma yöntemi ile deliyor. Malzeme olarak kaliteli sensör kullandığını söyledi. Hoparlörden cikcik değil, polifonik ses geliyor dedi.

Not: Dışa çıkık sensör lensi isterseniz Istanbul Beykoz'daki ŞNT Garage 150₺'ye takıyor. Tamponu sökmeden dışarıdan montaj yapıyorlar. 2.resimde olduğu gibi.IMG_20191119_155651.jpegIMG-20191118-WA0012.jpeg

MI 8 Explorer Edition cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
arka sensör için servis 200 tl fiyat verdi. önemli olan ön tarafa sensör
Yazınızda orijinal bir şey olsun dediğiniz için "orijinal görünümlü montajı" yazdım. Tabiki tercih sizin. Arka sensörü takan yerler, isterseniz ön tarafa da takıyorlar. Hatta ön görüş kamerası isterseniz onu da takıyorlar. Yani sınır yok. Siz ne isterseniz yapan birileri var. Önemli olan doğru ürün, doğru montaj. Servisin 200₺'ye taktığı sensörü de dışarıda 150₺'ye takıyorlar.

Sağlıcakla.

MI 8 Explorer Edition cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri