Ön Yolcu Koltuk leke

Merhaba arkadaşlar 2 hafta önce ön yolcu koltuguna kuzenim oturmustu küçük dikdörtgen şeklinde bir koyuluk oluştu aracımda koltuk koruması var ama pek işe yaramıyor anlaşılan. Kuzenimin pantolonunda leke yoktu koltukta nasıl oldu bu leke hiç fikrim yok ıslak bezle sildim cikmadı kolonyalı mendille de cıkmadı 10 bin bakımda sizce servis cıkartabilir mi ne dersiniz :driver:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: Ön Yolcu Koltuk leke

[quote author=Attila Khan link=topic=447.msg6180#msg6180 date=1402832482]
Merhaba arkadaşlar 2 hafta önce ön yolcu koltuguna kuzenim oturmustu küçük dikdörtgen şeklinde bir koyuluk oluştu aracımda koltuk koruması var ama pek işe yaramıyor anlaşılan. Kuzenimin pantolonunda leke yoktu koltukta nasıl oldu bu leke hiç fikrim yok ıslak bezle sildim cikmadı kolonyalı mendille de cıkmadı 10 bin bakımda sizce servis cıkartabilir mi ne dersiniz :driver:
[/quote]

Atilla hocam, sorun olmaz çıkartırlar, apc diye geçen temizlik ürünleri bu tür işlerde çok iyiler.

[quote author=Attila Khan link=topic=447.msg6180#msg6180 date=1402832482]
[/quote]

atilla bu ürünü ev koltuğu temizlemek için almıştım 1.5 yıldır kullanıyom üçtebir ölçek suyla karıştır fiyatı 8-10 tl civarındadır lekeyi çıkarır diye düşünüyom

zRz0ER.jpg

Attila bey gecmis olsun. Konusu acilmisken ben de sormak istiyorum. Aracinda koltuk kilifi kullanan arkadaslar varsa düşüncelerini merk ettim. Orjinalligini cok bozmadan kullanabilecegimiz kilif var midir?

Kılıf konusu çok sıkıntılı, kimse doğru dürüst bir kılıf bulamadı. Koltuk rengi çok açık, kılıf gerekli bence de.

Sent from my iPad using Tapatalk

[quote author=odtulu23 link=topic=447.msg7562#msg7562 date=1403937117]
Attila bey gecmis olsun. Konusu acilmisken ben de sormak istiyorum. Aracinda koltuk kilifi kullanan arkadaslar varsa düşüncelerini merk ettim. Orjinalligini cok bozmadan kullanabilecegimiz kilif var midir?
[/quote]

Tşkler aslında bazı spor koltuk kılıfları benimde hoşuma gitmiyor değil ama kılıf olunca airbagler ile ilgili sorun olabilir diye okumuştum sanki başka forumlarda tam emin değilim belkide etkilemiyorda olabilir benim bildigim kılıf yaptıran yok bu forumda ama deri koltuk olan üyelerimiz var. Dünkü İstanbul bulusmasında deri koltuklu araçları gördüm baya güzel görünüyor o sekilde bana 2.000 fiyat cektigi icin Marmara vazgecmistim biraz daha indirim yapsa belkide alırdım :)

[quote author=aknasmub link=topic=447.msg7572#msg7572 date=1403953216]
Kılıf konusu çok sıkıntılı, kimse doğru dürüst bir kılıf bulamadı. Koltuk rengi çok açık, kılıf gerekli bence de.

Sent from my iPad using Tapatalk
[/quote]

Aynen en son Cemele ( Ömer Bey ) Dh forumdan merak salmisti ama sonra gelen olumsuz yorumlardan sonra oda vazgecti en son. En etkili yorumda şu olmustu hatta hocam siz orjinal koltuklari koruyacaksiniz siz satarken alan kisi keyfini sürecek gibi bir yorum vardı :)

[quote author=hakko modelistlik link=topic=447.msg6265#msg6265 date=1402865414]
atilla bu ürünü ev koltuğu temizlemek için almıştım 1.5 yıldır kullanıyom üçtebir ölçek suyla karıştır fiyatı 8-10 tl civarındadır lekeyi çıkarır diye düşünüyom

zRz0ER.jpg

[/quote]

Hakan Hocam tşkler ürün tavsiyesi icin eski aracimda buna benzer temizlik ürünleri vardi ama inan hiçbiri bir işe yaramiyordu hatta birgün tavani sileyim dedim rengi açılacağına daha kirli olmuştu :) Dünkü İstanbul buluşmasında arkadaşlar iyi bir yıkamacıya git lekeyi göster onlar hallederler dediler bakalım haftasonu pahalı bir yıkamacıya götürüp şansimi denicem yine olmaz ise sizin üründen yada Sonax koltuk spreyinden alıcam artık :)

Geri