Öneri

Arkadaslar hepinize selamlar hayirli ramazanlar yaklasik 6 ay once aldigim arabayi su ana kadar ancak bu hâle getire bildim air süspansiyon hariç bütün herşeyi serviste yaptirdim ve yaptirmaya devam edicem
Bu hafta arabaya
Ön lip
Spoiler
Camurluk sinyali icin cakarli led
Politech beyaz sedefli morlu sprey boya
Bunlar aldim tavsiylerinizi bekliyorum yazın 19 jantlarimizida takicaz IMG_20200513_195006_991.jpegIMG-20200308-WA0038.jpegIMG-20200308-WA0074.jpeg

SM-A205F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Araba olabilecek en güzel seviyeye gelmiş elinize sağlık. Hondalar bu kasa ile zaten zamanının 7-8 yıl sonrasına ait bir tasarıma sahip. Çok uç hatları olan bir kasa. Buda bazı insanlara göre göz tırmalar iken bazı insanlara göre çok güzel olabiliyor. Bazı insanlarda bu hali ile bile yetinmeden kendi zevkine göre modifiye edebiliyor. Sizde aracınızı kendinize göre tasarlamışsınız. Çokta güzel olmuş Yanlız ufak bir eleştiride bulunmak istiyorum müsaade ederseniz. Araç yere çok yakın ve jdm görüntüden çok çok abartılı bir durum var (bence) bu saatten sonra yapılacak dış modifikasyon bence göz tırmalayıcı olacaktır. Şuan araba doyuma ulaşmış görünüyor. Bu eleştiriyi affınıza sığınarak yazıyorum sonuçta ortada güzel bir emek var. Samimi olmak gerekirse şuan loading %100 olmuş çokta bozmamak gerek diye düşünüyorum teşekkür ederim

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Araba olabilecek en güzel seviyeye gelmiş elinize sağlık. Hondalar bu kasa ile zaten zamanının 7-8 yıl sonrasına ait bir tasarıma sahip. Çok uç hatları olan bir kasa. Buda bazı insanlara göre göz tırmalar iken bazı insanlara göre çok güzel olabiliyor. Bazı insanlarda bu hali ile bile yetinmeden kendi zevkine göre modifiye edebiliyor. Sizde aracınızı kendinize göre tasarlamışsınız. Çokta güzel olmuş Yanlız ufak bir eleştiride bulunmak istiyorum müsaade ederseniz. Araç yere çok yakın ve jdm görüntüden çok çok abartılı bir durum var (bence) bu saatten sonra yapılacak dış modifikasyon bence göz tırmalayıcı olacaktır. Şuan araba doyuma ulaşmış görünüyor. Bu eleştiriyi affınıza sığınarak yazıyorum sonuçta ortada güzel bir emek var. Samimi olmak gerekirse şuan loading %100 olmuş çokta bozmamak gerek diye düşünüyorum teşekkür ederim

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bu guzel yorumunuz icin cok teşekkür ederim allah herkese daha iyisini nasip etsin

SM-A205F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri