Önümü göremiyorum

nerden aldın abi? ankarada yaşıyorum bulup monte ettirebilir miyim? boyum 1.83 bu arada beni etkiler mi?

SM-J730F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aliexpress den almıştım hocam. Benim eşim 1.56. Montajı kendiniz yapabilirsiniz el beceriniz birazda elektrik bilginiz varsa. Yarın resimlerini eklerim isterseniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
Aracınız
Civic FB7 2014
Sürteceğin arabada film olacakmı

Mi Note 3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
abi olası bir kazada kendi aracımızı korumak amaçlı yaptırdık. avmlerde falan zaten geri park ediyorum öne alışana kadar. ön ön yanaşmayı düzgün yapabilmek için parkurda deniyoruz zaten ki başka bir yerde park ederken de arabaların filmine bakarak bunun arkasına önüne yanaşayım diyemem. arabasını düşünen gerekli önlemini alır. olursa kaza olur adı kaza sonuçta bilerek yaptığım bir şey değil.

Aracınız
Civic FB7 2014
Aracınız
abi olası bir kazada kendi aracımızı korumak amaçlı yaptırdık. avmlerde falan zaten geri park ediyorum öne alışana kadar. ön ön yanaşmayı düzgün yapabilmek için parkurda deniyoruz zaten ki başka bir yerde park ederken de arabaların filmine bakarak bunun arkasına önüne yanaşayım diyemem. arabasını düşünen gerekli önlemini alır. olursa kaza olur adı kaza sonuçta bilerek yaptığım bir şey değil.

Birinin aracına sürtmek pek kaza olarak nitelendirilmez. Olsa olsa ihmalkarlıktır, zira 2 manevra fazla yaparak sürtmeyebilirsin.

Özellikle otoparklarda yandaki aracın kapısının benim aracıma sürtmesi ya da paralel parkta ön ve arkadaki araçlatın dikkatsizliği sonucu oluşan hasarlarda en azından bir telefon numarası bırakılabilir. Bugün bir tamponu 200 liradan aşağı boyamıyorlar.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri