Civic FD6 Özel HSN Plakalı 82.500KM FD6

Aracınız
Herkese Hayırlı Günler

-2009 MODEL
-82.500 KM
-NAVİGASYON
-BLUETOOTH
-USB
-DVD OYNATICI
-TV
-GERİ GÖRÜŞ KAMERASI
-SUNROOF
-MERCEKLİ ANGEL LED FAR
-3 KADEME FAR AYARI
-HIZ SABİTLEME
-VSA
-BRC MARKA LPG
Aracın ikinci sahibiyim 9 yıldır kullanmaktayım bugüne kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım yürüyen ve motorunda en ufak bir sıkıntı yok. Model yükselteceğim için satıyorum. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.
Sol arka kapı değişik
Sol arka çamurluk boya
Sağ ön çamurluk yarım boya
FİYAT: 80.000TL

20180710_192011.jpg

S

Silinen üye 20336

Guest
Herkese Hayırlı Günler

-2009 MODEL
-82.500 KM
-NAVİGASYON
-BLUETOOTH
-USB
-DVD OYNATICI
-TV
-GERİ GÖRÜŞ KAMERASI
-SUNROOF
-MERCEKLİ ANGEL LED FAR
-3 KADEME FAR AYARI
-HIZ SABİTLEME
-VSA
-BRC MARKA LPG
Aracın ikinci sahibiyim 9 yıldır kullanmaktayım bugüne kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım yürüyen ve motorunda en ufak bir sıkıntı yok. Model yükselteceğim için satıyorum. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.
Sol arka kapı değişik
Sol arka çamurluk boya
Sağ ön çamurluk yarım boya
FİYAT: 80.000TL

Ekli dosyayı görüntüle 255189
Merhaba;
Hayırlı alışverişler dilerim.

Alıcı adayı Iğdırlı olursa ismi de Hüseyin ve özellikle de Hasan olursa pazarlıkta çok esnemenize gerek kalmayacaktır bu plakayla bence. ☺

2006 ‘dan bu yana üye olmanıza rağmen CivicTR ‘deki ilk mesajınızın bu olduğunu görüyorum. ?
Rica etsem tanışma bölümünde belirtildiği formatta bir tanışma mesajı yazar mısınız... ??

Sizi yeni bir Civic yada Honda ‘yla aramızda görmeye devam etmek isteriz... ?

Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba;

Alıcının adayı Iğdırlı olursa ismi de Hüseyin ve özellikle de Hasan olursa pazarlıkta çok esnemenize gerek kalmayacaktır bu plakayla bence.

2006 ‘dan bu yana üye olmanıza rağmen CivicTR ‘deki ilk mesajınızın bu olduğunu görüyorum.
Rica etsem tanışma bölümünde belirtildiği formatta bir tanışma mesajı yazar mısınız...

Sizi yeni bir Civic yada Honda ‘yla aramızda görmeye devam etmek isteriz...

Otomatik ise ve 76 doğumlu bir HASAN isimli kişi için, biçilmiş kaftan. Umarım böyle bir üyemize nasip olur.

Aracınız
Merhaba;

Alıcının adayı Iğdırlı olursa ismi de Hüseyin ve özellikle de Hasan olursa pazarlıkta çok esnemenize gerek kalmayacaktır bu plakayla bence. ☺

2006 ‘dan bu yana üye olmanıza rağmen CivicTR ‘deki ilk mesajınızın bu olduğunu görüyorum. ?
Rica etsem tanışma bölümünde belirtildiği formatta bir tanışma mesajı yazar mısınız... ??

Sizi yeni bir Civic yada Honda ‘yla aramızda görmeye devam etmek isteriz... ?
En kısa zamanda bir tanışma mesajı yazacağım
İnşallah kısmetse FC5 ile devam etmek istiyorum :)

Aracınız
Civic FC5 2018
Corollalar bedava satılıyor Arkadas aldı 2019 vısıon otomatık 110 bın tl. Düşünebılırsınız
Hiç bir bayide bulamadık Ekim ayında,şuan gelenlere de seramik kaplama ekran deyip 130 dan vermeye başlıyorlar,eğer daha makul fiyat ve bayi bilgisine sahipseniz paylaşmanızı rica ediyorum.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hiç bir bayide bulamadık Ekim ayında,şuan gelenlere de seramik kaplama ekran deyip 130 dan vermeye başlıyorlar,eğer daha makul fiyat ve bayi bilgisine sahipseniz paylaşmanızı rica ediyorum.
Evet galericiler eylülden bütün stokları satın aldılar ve kasım sonuna kadar araç yok diyor bayiler :unsure:
Sıfır araç arayanlar için B sınıfı fiyatlarının bile 100binlerde olduğu bir dönemde 110-120 bandında corolla çok cazip hale geliyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aynen ,poloyu inceledim fena değil 110 bin gibi bir fiyat verdiler, Corolla 120 civarında fiyat verdi ama araç yok diyor,FC5 cıvık makyajsız benzin için 144 bin fiyat verdiler...120 ye Corolla direk tercih sebebi ama bulamıyoruz o fiyata 130 üstü fiyat içinde cıvık daha mantıklı geliyor derken ibre 110 bine poloya kayıyor ama o da Türkiye de hiçbir bayide yok.Arkadasin kafası baya karışık karar vermekte sürekli gel git yaşıyor bu durumlardan ötürü.

Aracınız
Honda CRV
ARkadas da samsundan aldı suan ıcın arac kalmamıs gercekten hıc bıyerde corolla yokmus ama cok uygun degıl mıydi 110 bın tl ye 2019 model :D

Aracınız
Civic FC5 2018
ARkadas da samsundan aldı suan ıcın arac kalmamıs gercekten hıc bıyerde corolla yokmus ama cok uygun degıl mıydi 110 bın tl ye 2019 model :D
Kesinlikle şu piyasada en alınası tercih maliyetler açısından ama fc5 ile bende bıraktığı etki anlamında kesinlikle mukayese etmem ancak arada böyle belirgin bir fark var ise Corolla seçerim , aynı fiyat yelpazesinde benim listemde yer almaz,çok farklı bir Corolla bekliyordum açıkçası, vision paketin içine bindiğimde hayal kırıklığına uğramadım desem yalan olur, hele bir de yanında "camry" i inceleyince insan orta sınıf arabalardan soğuyor :)

Geri