Özel plaka

Aracınız
Merhaba arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum eğer yanlışsa uyarın lütfen sileyim sorum şu yeni Honda Civic Exe 2017 gelecek bana özel bir plaka almak istiyorum bu konu hakkında bilgisi tecrübesi olan varsa öneri ve bilgilerini bekliyorum özel plaka kastım isim ve 16xxxx16 gibi Bursa tabi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum eğer yanlışsa uyarın lütfen sileyim sorum şu yeni Honda Civic Exe 2017 gelecek bana özel bir plaka almak istiyorum bu konu hakkında bilgisi tecrübesi olan varsa öneri ve bilgilerini bekliyorum özel plaka kastım isim ve 16xxxx16 gibi Bursa tabi

Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Parasını ödediniz mi istediğiniz plakayı alabilirsiniz :)))

Sadece hayal et

Aracınız
Bu özel plaka ücretli bir uygulama bir vergisi olduğunu duymuştum böyle bir plakaya sahip olacak olsam bunu honda ya takarmıyım asla bu plakayı haketmesi için değeri çok çok yüksek bir araç olmalı ama trafikde yada iyi bir sigortacı işi bilen bir muameleci bulabilirsen isminin harf grubu var ise bursada yine bedava deil polis vakfına bağış ile alabilirsin üç veya 2 harf seri rakamlar saygılar

Emniyette açık olan plakaların içinden seçiyorsun(senin istediğin değil kullanılabilecek seride olanlardan sonu memleket numarası ile bitenler boşta olmaz onun için yeni serinin açılmasını bekleyip ona göre para yatıracaksın)daha sonra trafiğin anlaşmalı olduğu şubeye gidip para yatırıyorsun 150-300 tl arası akbuzla geri dönüp plakanı şubeden alıyorsun.yok artık anasının nikahı diyorsan en güzeli ver bi takipçiye

Geri