Civic ES7 Oksijen sensörü kandırma aygıtı

Aracınız
Civic ES7 2001
İnternette oksijen sensörü kandırma gibi bir aygıt yani somunlu bir vida gibi bir aparat var acaba işe yarar mı deneyeniniz var mı içinizde ?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Fb7 kasasında katalizör arızası veren bir üyemiz bu tarz ile denemesi sonucu 1 ay sonra tekrar yanmıştı. Konuyu tam bulamadım. Kandırma işlerini ben pek sevmiyorum.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic ES7 2001
Fb7 kasasında katalizör arızası veren bir üyemiz bu tarz ile denemesi sonucu 1 ay sonra tekrar yanmıştı. Konuyu tam bulamadım. Kandırma işlerini ben pek sevmiyorum.

Sorun şu değiştirsem bile tekrar yanacakmis bu sensör ondan değiştirme olayına pek sıcak bakmıyorum birde garip bir durum akü kutup başını söktüm taktım 1 gün yanmadı ertesi gün yandı birde bu arabaya 72 amper akü bulabilmiyiz yeri acayip küçük ve dik ??

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sorun şu değiştirsem bile tekrar yanacakmis bu sensör ondan değiştirme olayına pek sıcak bakmıyorum birde garip bir durum akü kutup başını söktüm taktım 1 gün yanmadı ertesi gün yandı birde bu arabaya 72 amper akü bulabilmiyiz yeri acayip küçük ve dik
Doğru sensörü takarsanız niye yansınki. Sonra düzgün bir lpg ayarı ilede sensörlere zarar vermezsiniz.
Akü için en fazla 60'lık oraya sığar. Dar olup ters kutup akülere bakmanızı öneririm.

Geri