On kaput için deri maske arıyorum

iyi gunler iyi forumlar arkadaşlar malumunuz araçlarımızın boyası çok ince yaptığım girişimlerde bi sonuca varamadım ve çareyi kaput maskesinde kıldım resimdeki gibi deri maske satılır mı veya nerden bulabilirim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam kaput maskesi yerine kaput filmi takdırın maske terleme yapıyor ve kaputtaki boyayı yakıyor zarar veriyor heleki yaz aylarında daha çok zarar verir aracınıza

Aracınız
Ben sadece uzun yola çıkarken takıcam kaput maskesini. Kaput filmine gerek duymuyorum. Önceki aracımda tek sorun uzun yolda ön kaputa gelen taşların verdiği zarardı. O zaman şöyle soralım: terleme yapmayan full ön kaput maskesi temin edebilen var mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ben sadece uzun yola çıkarken takıcam kaput maskesini. Kaput filmine gerek duymuyorum. Önceki aracımda tek sorun uzun yolda ön kaputa gelen taşların verdiği zarardı. O zaman şöyle soralım: terleme yapmayan full ön kaput maskesi temin edebilen var mı?

Sadece uzun yolda kullanacaksınız maske sıkıntı yaratmaz ;)

Aracınız
Fb7 ile şehir içi giderken üç şeritli yolda bir kamyon önüme, en sol şeride geçti ve sıçrattığı taşlar sonucu ön kaputum ilk darbesini aldı :) İki yerde boya kalktı, taşlar minik olduğundan ufak atlattım. Kaput filmi olsa işe yararmıydı acaba çünkü taşlar boyayı kaldırmakla kalmamış boyanın altındaki metal kısmada hafif imzasını atmış. Rütuş yapmam gerek sanırım küflenme falan olmasın diye. Buarada daha öncede yine bir kamyoncu sağolsun sis farım kırılmıştı fırlattığı taş sonucu. Sanırım o baya büyüktü. Napcaz biz bu kamyoncuları ya :) Devlet bir düzenleme falan yapıp özel bir çamurluk falan taktırsa bunların arka kısımlarına :)

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Piyasada çoğu maskenin kalitesi hemen hemen aynı maskelerin ebantlarıda aynı genelde kaputun ucunu koruyorlar size tavsiyem özel deri dikim kaliteli malzemeden kaptunun tamamını koruyacak sekilde maske yaptırmanız ve yada seramik kaplama yaptırmanız ki sermaiği daha cok öneririm sonuçta arabanizin üzerinde gözle görülmeyen bir katman oluyor ne taș nede bașka birșey iz yapar

Aracınız
Seramik yaptırmayı düşünmüyorum yüksek bana göre ücretler. Dediğiniz gibi fc5 için ön tarafı tamamen koruyan kaliteli malzemeden maske lazım. Sanırım forumda temin edebilen yok henüz

Geri