Oto Koltuk Kılıf Önerisi

Merhaba Arkadaşlar,

Koltuk kılıfı önerisi alabilirmiyim.Aracın döşeme rengi gri koyu bunaltıyor.Açık bej rengi fiyatı uygun kaliteli bir kılıf önerebilcek var mı.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=13481]Therummer[/MENTION] aydinlikevler'de dosemecioglu var fiyati biraz yuksek gelebilir ama kaliteli isciligi var internetten bakmani oneririm.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aracınız
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba Konya'da Civic 2019 için koltuk kılıfı için önerisi olan var mı acaba?

Aracınız
Civic FC5 2019
Koltukta kılıf kullanımı düşündürüyor beni. Koltuklarda hava yastıkları var.
Satıcılar ya da ölçüye göre diken döşemeciler hava yastıklarının geldiği yerleri hafif dikişle geçtiklerini söylüyorlar ama güvenemiyorum şahsen. Allah korusun gerekli olduğunda açılmasa kimi muhatap bulacaz. Bulsak ne işe yarayacak.
Onun yerine 2 3 yılda bir güvenilir bşr detailing dükkanında temizlik yaptırılabilir.

Aracınız
Civic FC5 2019
Satıcılar ya da ölçüye göre diken döşemeciler hava yastıklarının geldiği yerleri hafif dikişle geçtiklerini söylüyorlar ama güvenemiyorum şahsen. Allah korusun gerekli olduğunda açılmasa kimi muhatap bulacaz. Bulsak ne işe yarayacak.
Onun yerine 2 3 yılda bir güvenilir bşr detailing dükkanında temizlik yaptırılabilir.

Hocam inanın ki hava yastıklarının koltuktan çıktığını bilmiyordum. Hani yanlarda emniyet kemerinin hizasını ayarladığımız bir alan var ya oradan çıkacak sanıyorum. ? Ama sanırım ayrıca perde hava yastıkları var bi de onlarda oradan çıkıyor olabilir. Bu konuda bilginiz var ise vaktiniz ölçüsünde bilgilendirebilirseniz çok müteşekkir kalırım.
Saygılar:) Civic için konuşuyoruz dimi.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Koltuk kılıfı değil de tam koruma sağlayan bir koltuk minderi ( koltuk koruyucusu vs adı herneyse ) daha mantıklı geliyor bana. Böylece hem koltuk yanları da açık kalmış olur.

Bir süredir böyle bir tam set koruyucu Kılıf arıyorum ama henüz istediğimi bulamadım.

Önerilere açığım.

Teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri