Oto Koltuk Kılıf Önerisi

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam inanın ki hava yastıklarının koltuktan çıktığını bilmiyordum. Hani yanlarda emniyet kemerinin hizasını ayarladığımız bir alan var ya oradan çıkacak sanıyorum. ? Ama sanırım ayrıca perde hava yastıkları var bi de onlarda oradan çıkıyor olabilir. Bu konuda bilginiz var ise vaktiniz ölçüsünde bilgilendirebilirseniz çok müteşekkir kalırım.
Saygılar:) Civic için konuşuyoruz dimi.
Saygılar bizden. Teşekkür ederim. Evet bahsettiğimiz civicimages.jpeg
Perde hava yastıkları üst yan çıtalardan ve önde de ön cam çıtasının olduğu yerden patlar Allah korusun.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende sanırım yukarıdaki arkadaşımızın dediği gibi sadece bir koltuk minderi ile kullanacağım.
Yanlar kılıf ile sıkıntı yaratır. Ne kadar döşemeciler onu ayarlasalar da garantisi yok.
Türkiye'de şöyle bir şey bulabilirsem alırım. > Koltuk Minderi

akif

0
Aracınız
Ankara'da döşemecioğlu var forumdaki arkadaşlar da genelde oradan aldı bende aynı şekilde oradan aldım. Kılıfın yan tarafı airbag ipiyle dikiliyor zaten hafif zorlasanız kendiliğinden dikiş yerlerinden ayrılacak gibi, hava yastığını patlatan tüpe bu dikişlerin karşı koyma şansı yok ve kılıf aracın döşemesiyle birebir uyumlu. Google'a ankara döşemecioğlu kılıf yazar sanız araştırabilir siniz uzun zamandır kullanıyorum son derece memnunum.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri