Otobana girerken birkez daha düşünmeli

Aracınız
Aman Allah ım. 300 TL nedir ? Bunlar ciddi paralar yaa.

Maalesef. İstanbul İzmir arası yeni yola bu kadar ücret ödeniyor. Osmangazi köprüsü 156 lira otobanda 193 lira ödemiştim birde hatırladıgım kadarıyla Germencik gişeleri vardı 6 lirada o :))) Ciddi problemler var yani o yola girmemin sebebi hız yapmam o kadar para veriyorsam anasını da ağlatırım bir kere körfezden geliyim dedim 288 lira ceza yazmışlar paralı yolda öyle bir şey yok.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
İstanbul Şanlıurfa arası yol geldim sanırım bi 300de ben verdim

2015 FB7 eco elagance
2020 Fc5 Eco Executive

Aracınız
Civic FC5 2019
Bugün Nevşehir den Ankara ya giderken Şereflikoçhisar dan Niğde Ankara otobanına "bir deneyelim bakalım , yeni açılan yol " hevesi ile girdik. Yol gayet güzel bu arada birazda hız denemesi yapalım dedik 203 ü gördüm yol musayit olmadığından çektim gazdan. Daha ayağımın altında gaz vardı. Neyse muhabbeti gereksiz uzatıyorum. Asıl mesele yaklaşık 100 km lik yol için 48 Tl alınması. Demek ki Niğde den girsek Ankara'dan çıksak 100 Tl yi geçecek ücret.
Otobanlar sanki eskiden daha keseye uygundu ya da ben yanlış hatırlıyorum.
devletin en büyük hatası bu malesef. Yap-İşlet-Devret modeli vatandaşa küliyen zarar. Geçsen de zarar geçmesende zarar malesef

Aracınız
Civic FC5 2018
Bende ankaradan gelirken yeni açılan otoyola deneme amaçlı girdim ortalama hız fazla çıkmasın diye km yi de sıfırlamıştım şereflikoçhisara gelmeden yol bitti bir baktım 75 km yol gelmişim 35 tl ödedim

Aracınız
Civic FC5 2019
O da bir sey mi :) ben sadece ise gidiyorum diye 72 tl oduyorum.
Avrasya hem giderken hem gelirken ucret aliyor. Hem de her aksam 1 saat onunde kuyruk bekliyoruz.
Simdi kopru de cift yonlu ucrete geciyor.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Avrasya’dan geçerken bakiyenize dikkat edin arkadaşlar, ben 15 gün önce bakiye yetersizken geçmişim şirkete icra takibi başlatmışlardı. Hassas bir yer parayı alma konusunda. Bir de koridor hız sınırı var orada, dalmaya da gelmiyor.

Aracınız
O da bir sey mi :) ben sadece ise gidiyorum diye 72 tl oduyorum.
Avrasya hem giderken hem gelirken ucret aliyor. Hem de her aksam 1 saat onunde kuyruk bekliyoruz.
Simdi kopru de cift yonlu ucrete geciyor.

Ben duruma göre sirkeci arabalı feribot tarafını kullanıyorum. O kadar para verdiğim bir yolda trafik çekemem.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri