Civic FC5 Otomatik Ayna katlama, Sunroof ve Cam kapatma modülü aldım

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu ürünü kullanırsam araç garantilemek çıkar mı

Redmi 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

aynı sorunun cevabını bende merak ediyorum arkadaşlar. GARANTİYİ BOZAR MI ? bu işlemi yapmak istiyorum. çok büyük bir eksiklik benım için çünkü...

Aracınız
aynı sorunun cevabını bende merak ediyorum arkadaşlar. GARANTİYİ BOZAR MI ? bu işlemi yapmak istiyorum. çok büyük bir eksiklik benım için çünkü...
Ben garantiyi tehlikeye atar diye düşünüyorum. Sebebi yetkili bayii bilgisi ve rızası dışında araca elektrik donanımı ekliyorsun. Araçta herhangi beyin, elektrik, elektronik donanımında problemle karşılaştığınızda ellerine koz vermiş olursunuz. Farklı düşünceye sahip qrkadaşların fikrini dinlemek te faydalı olur kanısındayım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben garantiyi tehlikeye atar diye düşünüyorum. Sebebi yetkili bayii bilgisi ve rızası dışında araca elektrik donanımı ekliyorsun. Araçta herhangi beyin, elektrik, elektronik donanımında problemle karşılaştığınızda ellerine koz vermiş olursunuz. Farklı düşünceye sahip qrkadaşların fikrini dinlemek te faydalı olur kanısındayım.

bencede garantiyi bozar, servisi arayıpp kendileri böyle birşey takıyorsa olmazsa onlara taktırırım

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
bencede garantiyi bozar, servisi arayıpp kendileri böyle birşey takıyorsa olmazsa onlara taktırırım
elektronik bir problem olursa soketinden sök modülü öyle götür nereden anlayacaklar :)

Ben serviste taktirdim modulu 300 tl dediler biraz pazarlikla 240 a halletmistim disardan alinan cihazlarla hemen hemen ayniya maloldu bi gorusmenizde fayda var servisle

HUAWEI RIO-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız
Ben serviste taktirdim modulu 300 tl dediler biraz pazarlikla 240 a halletmistim disardan alinan cihazlarla hemen hemen ayniya maloldu bi gorusmenizde fayda var servisle

Teşekkür ederim. İzmir Terakki 300₺ fiyat verdi kuruş inmedi. Birde Çamkıran'a sorayım o zaman

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Serviste taktırınca garantiyi bozmayacağını teyit ettirin gerekirse yazılı evrak talep edin bence. Kullanıcı hatası diyip çıkarlar işin içinden. Bence mantıklı olan dışarıda taktırmak sıkıntı olursa da söküp servise öyle gitmek

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Serviste taktırınca garantiyi bozmayacağını teyit ettirin gerekirse yazılı evrak talep edin bence. Kullanıcı hatası diyip çıkarlar işin içinden. Bence mantıklı olan dışarıda taktırmak sıkıntı olursa da söküp servise öyle gitmek

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben servise taktirdigimda faturasini ozellikle aldim sonucta serviste yapilan islemde modulden kaynakli elektriksel arizada garanti disina cikarirlarsa hukuki yonden kendileri cikmaza girer sorun olacagini sanmiyorum

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar güvenlik modülü için Eskişehir Honda Ufuk Plaza 175 Tl işçilik dahil fiyat belirlemiş. Sizce yaptırayım mı?

GÜVENLİK MODÜLÜ;(UYGULAMA SADECE FC5 MODELER İÇİN GEÇERLİDİR.)
*Ayna (açma ve kapatma),
*Cam ve sunroof kapatma,
*Seyir halinde 20 km hız geçilince kapıları otomatik kitleme özelliği,
MART ayına özel kampanya sadece KDV dahil 175 TL'dir( montaj işçiliği ücretsizdir)

Geri