Civic FC5 Otomatik Ayna katlama, Sunroof ve Cam kapatma modülü aldım

aliozd

0
Aracınız
Bu kodlama işini anlamadım. Bende herşey düzgün çalışıyor gibi sadece camlar kapalıyken aracı kilitlemeye başladığımda önce aynaları kapatıyor. Sonra camların mekanizmasından sanki bir zorlama ses geliyor. Kapalı birleyi kapatmaya zorlamak gibi... Benim bir kodlama yapmam gerekiyor mu? Kodlamada camların açılma ve kapanma işlemini kapıdaki düğmelerden ve de araç çalışırken mi yapmak zorundayız?
Birşey yapmanıza gerek yok hocam. Doğrudur modül önce aynaları kapatıyor sonra tık tık tık diye bir ses geliyor buda camlar açıksa onları kapatmaya çalışıyor anlamına geliyoe. Zorlama anlamına gelmez hocam sıkıntı yok.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yalcin

0
Aracınız
Otomatik Ayna katlama, Sunroof ve Cam kapatma modülü aldım

Bu modülü taktığımızda aynaları camları kapatmak için kumandadan mı kitlememiz gerekiyor.? Araçtan 2.5 m uzaklaşınca kapılar kilitleniyor zaten o zaman açık olan camları sunroofu ve aynaları kapatmaz mı kumandaya gerek kalmadan.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu modülü taktığımızda aynaları camları kapatmak için kumandadan mı kitlememiz gerekiyor.? Araçtan 2.5 m uzaklaşınca kapılar kilitleniyor zaten o zaman açık olan camları sunroofu ve aynaları kapatmaz mı kumandaya gerek kalmadan.

Executivelerde dediğiniz gibi araçtan uzaklaşınca otomatik kilitler.

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Servise sormuştum. Eğer bundan kaynaklı bir durum olursa ilişkili sebepler ve zararlar garanti dışı kalır demişti ki beklenen ve doğru açıklama budur ama şu bir gerçek ki arabayı yakacak bir hali yok. Taktığında herhangi bir hata uyarısı vermiyor. Tak çıkarlı bir alet. Yani servisten önce çıkarılabilir. Döşemeleri yaralamazsanız oynandığı anlaşılmaz bile. Bence ucuz yollu güzel bir alet. Ama daha önce dediğim gibi kumandadan arabayı kitlerken orjinal özelliğinden farklı olarak direkt camlara komut veriyor. Kapalı olduğunu anlamıyor. Bu özelliği devre dışı bırakılsa eskisi gibi 2.uzun basışta camları kapatsa güzel olurdu. Ama ben bu durumu şimdilik şöyle atlatıyorum. Bir işe yarayıp yaramadığı konusunda bilgim yok. Camları açık bırakıp araçtan iniyorum ve öyle kumandadan kilitliyorum.
Modül üzerindeki dipswich ayarlarından cam kaldırmayı devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca bu modül termikli olduğundan cam kapalı ise zorlamıyor, sırayla tüm camları kontrol ediyor.
Camlar otomatik kapanırken elinizi araya koyun, sıkıştırmadığını göreceksiniz.

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yalcin

0
Aracınız
Ürün geldi. Kendim cesaret edemedim takmaya oto elektrikçiye gittim 5 dk da taktı. Kodlama da yaptı. Şu an sorunsuz çalışıyor.

Aracınız
Fotoda gördüğünüz birlesme araligina cok genis bir tornavida ya da ince genis bir parca ile kanittirip ayırdığınızda ust kisim alt parçadan kolayca ayrilacaktir. Sonrası zaten 2 soketten ibaret konuyu gecmise dogru okuyun detaylı bilgiler de vardi diye hatirliyorum

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Peki kapı dosemesini sökmeye gerek var mi acaba?

Yalcin

0
Aracınız
Peki kapı dosemesini sökmeye gerek var mi acaba?

Yok yok hocam döşemeyi sökmeye felan gerek yok. Cam kaldırma tuşlarının olduğu siyah parçayı tornavida ile azcık zorlayınca yerinden atıyor zaten sonra bağlayıp modülü içeriye sokup kapatıyorsun tekrar. Tırnaklı zaten hemen takılıyor.

Geri