Civic FC5 Otomatik Ayna katlama, Sunroof ve Cam kapatma modülü aldım

Herkese merhabalar. Modülü ben de aldım yarın montajını yapmayı planlıyorum ama şu dipswitch ayarlarını biraz dana ayrıntılı yazabilecek birisi çıkarsa çok sevinirim. Bahsi geçen ürün 6lı olan arkadaşlar. İngilizce yazılmış bir not var ama ben anlayamadım işin doğrusu mazur görün.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Onat

0
IMG_5989.jpg
Aracım 2017 elegans eco
Fabrika çıkışında ayna kapama özelliği görüldüğü halde bunun nasıl yapıldığını bilemiyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa şimdiden teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=16300]Onat[/MENTION] sofor tarafinda ayna ayarlama dugmesinin yanindaki dugme ile manuel kapatmaniz gerekiyor. Orda belirtilen de zaten bu. Yok ben kumandadan kilitleyince kapansin istiyorum diyosaniz modul taktirmaniz gerekiyor.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

moni

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar!
Foruma yeni katılan biri olarak görüş belirtmek istedim.
Ben de Executive olan aracıma 6 switch'li modülden taktım.
Switch'lerin numaralarına göre işlevi, forumda bilgi veren arkadaşların bazılarından değişiklik gösteriyor.
Şöyle ki;
Kilitleyince ayna katlama 4 numarayı off yapınca iptal oldu.
Sürüşe duyarlı kapı kilitleme 3 numarayı off yapınca iptal oldu.
Bir de bana göre her kilitleme ve açmada ayna motoru ne kadar dayanır bilemiyorum.
Onun için sadece sakıncası olan park etmelerde motoru kapatmadan önce manuel olarak kapatıyorum.
Herkese selamlar........

YuSeM

0
Arkadaşlar merhaba. Konuyu hortlatmak istedim. Bende bugün bu modülden aldım. Montajını yaptım. Herşey stabil çalışıyor. Fakat şu 15 km ye ulaşınca kapının kilitlenmesini ayarlayamadım. Vitesi “D” ye alınca kapıları kilitliyor ve “P” ye alınca açıyor. Ben 15 km ye ulaşınca kilitlenmesini istiyorum. Şu an anahtarlardan sadece 1 ve 2 on konununda diğer 4 ü off konumunda. Birde ayrıca kilit açılınca değil aracı çalıştırınca aynaların açılmasını istiyorum. Her kiliti açtığımda aynaların açılmasını istemiyorum. Bunu yapan arkadaşlar varsa hangi anahtarların on-off olacağını söyleyebilirse çok sevinirim.

S

Silinen üye 11736

Guest
Arkadaşlar merhaba. Konuyu hortlatmak istedim. Bende bugün bu modülden aldım. Montajını yaptım. Herşey stabil çalışıyor. Fakat şu 15 km ye ulaşınca kapının kilitlenmesini ayarlayamadım. Vitesi D ye alınca kapıları kilitliyor ve P ye alınca açıyor. Ben 15 km ye ulaşınca kilitlenmesini istiyorum. Şu an anahtarlardan sadece 1 ve 2 on konununda diğer 4 ü off konumunda. Birde ayrıca kilit açılınca değil aracı çalıştırınca aynaların açılmasını istiyorum. Her kiliti açtığımda aynaların açılmasını istemiyorum. Bunu yapan arkadaşlar varsa hangi anahtarların on-off olacağını söyleyebilirse çok sevinirim.
Modüle göre değişiyor, hepsinin anahtar durumunu on konumuna alıp deneyin mutlaka hiza duyarlı kilitleme yapacaktır.

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri