Civic FC5 Otomatik bagaj açma önerisi olan varmı?

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba. Linkteki üründen sipariş vereceğim. Uygulayan ,tavsiyesi olan var ise bilgilendirirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar merhaba. Linkteki üründen sipariş vereceğim. Uygulayan ,tavsiyesi olan var ise bilgilendirirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Hocam 100tl bir tane yaya verene kadar 150tl civarı hatta boyutlara uygun kendiniz alırsanız 60-80 tl arasına amortisör alabilirsiniz. Hem açıldığında sekme/esneme yapmaz hemde daha güzel

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam 100tl bir tane yaya verene kadar 150tl civarı hatta boyutlara uygun kendiniz alırsanız 60-80 tl arasına amortisör alabilirsiniz. Hem açıldığında sekme/esneme yapmaz hemde daha güzel
Aynen öle sonucta bir yay bunun malıyeti kaç para ya 150 TL den satılıyor . Bence gereksiz hemde çok gereksiz

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Ben bu satıcı ile görüşmüştüm. Bagajda spoiler yok ise bir adet yay yeterli geliyor ve yayın adet fiyatı 80 TL idi. Amortisör konusuna gelince, ben aracıma delik delip akıllı vida ile montaja açıkçası şu an için sıcak bakmıyorum. Delik delme işi olmasa amortisörün çiftini ortalama 60~80 TL arasına bulabiliriz. Gel gelelim şu delik işi pek hoşuma gitmiyor ?

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam birde bu şekilde darbe emici keçeler/plastikler artık herneyse zamanla darbeden işlevsiz hale gelecek. Video altındaki linkte 100tl ye satıyor ve diğer hocamın dediği gibi maliyeti neyki bu fiyata satılıyor

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben bu satıcıdan aldım spoiler de olmasına rağmen gayet stabil şekilde kalkıyor.

Fiyat olarak bakınca sonuçta her ay takılan birşey değil bir kere takılıyor.
Bir kere vereceğim ücrette 40 lira kar a geçeceğim diye aracın herhangi bir yerini delmeye gerek yok diye düşünüyorum.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2019
Aynen öle sonucta bir yay bunun malıyeti kaç para ya 150 TL den satılıyor . Bence gereksiz hemde çok gereksiz

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aslına bakarsanız aksine çok gerekli geliyor bana. Elimde yere bırakamayacağım paketler oluyor mesela bagaj açılsın istiyorsun bu durumda büyük ihtiyaç oluyor. O esnada poşetlerle güreşiyorum. Heleki pazardan çıkınca. Poşetler direk dolaba girdiği için oraya buraya değmesin diye kırk takla atıyorum.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam birde bu şekilde darbe emici keçeler/plastikler artık herneyse zamanla darbeden işlevsiz hale gelecek. Video altındaki linkte 100tl ye satıyor ve diğer hocamın dediği gibi maliyeti neyki bu fiyata satılıyor
Satıcı bagajı kaldıracak güçte yay bulmuş veya yaptırmış. Araca göre sac veya braket büktürmüş ve diğer parçaları ile birlikte bir set yaptırmış. 100 TL çok diyorsunuz ama bırakalımda yapan kişi de para kazansın. Zaten bu sitemi veya seti oluşturabilme ihtimali olanlar, satın almayıp kendisi yapıyor. Kendi adıma söylüyorum, ben bu set için 100 TL'yi çok bulmuyorum. Adam videoda da detaylı anlatmış, parçaları tek tek göstermiş "Ben bunu yapabilirim, bu parçaları tedarik ederim" diyen varsa buyursun yapsın 100 TL'si cebinde kalsın ?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Ben bu satıcıdan aldım spoiler de olmasına rağmen gayet stabil şekilde kalkıyor.

Fiyat olarak bakınca sonuçta her ay takılan birşey değil bir kere takılıyor.
Bir kere vereceğim ücrette 40 lira kar a geçeceğim diye aracın herhangi bir yerini delmeye gerek yok diye düşünüyorum.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????
Hocam spoiler olduğu halde bir adet yay kaldırıyor mu?

Geri