otomatik ecolarda yakıt tüketimi

Aracınız
Bende 10.000 E kadar arabayı deneyip Bi sorun çıkmazsa takirmayi planlıyorum bakalım takılma aşamasında mutlaka haberleşelim üstad marka vs konusunda iyi olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Brc Honda kiti düşünüyorum hocam ben Ankara'da ikemetgah ediyorum.

Aracınız
Ben antalyadayim hic fiyat aldınız mı bayiye sordunuz mu fiyat ve garanti konusunu

Henüz bir araştırma yapmadım lakin servis müdürü tanıdık yardımcı oluruz demişti.Garanti konusunu da 3 yıl gidiyor diye biliyorum yanlis olabilir.

Aracınız
Ben antalyadayim hic fiyat aldınız mı bayiye sordunuz mu fiyat ve garanti konusunu

Ben de de 2015 Aralık çıkışlı benzinli elegance var. LPG yi Edirne Sanayide arastırdım. BRC yetkili servisi 2850 dedi muayene ve tescil masrafları hariç onlarda 350 tl civarı.. Zaten Honda servisinede götürsen onlarda bize yaptırıyor demek istedi brc servisteki ama tam anlamadım. sanırım Honda servis BRC kiti onlardan alıyorlar. Garanti takıldıktan sonra 3 yıl oluyor. yani benim 6 yılın 3 yılı yanıyor anlayacagınız. Ben yılda 8000 km civarı yapıyorum. 3 seneden önce satarım dıye dusunuyorum. o nedenle lpg de kararsızım acıkcası. benzinde ilk 700 km yakıt değerim km başına 58 Kuruş. Ama kusurum şehiriçinde çok kullanıyorum.bence cok yüksek. lpg de 40 kurusa ındırsem yılda 1500 Tl yakıt tasarrrufum olur. Ama ..Lpg de de sorun yasamak ta ıstemıyorum.

Aracınız
Ben de de 2015 Aralık çıkışlı benzinli elegance var. LPG yi Edirne Sanayide arastırdım. BRC yetkili servisi 2850 dedi muayene ve tescil masrafları hariç onlarda 350 tl civarı.. Zaten Honda servisinede götürsen onlarda bize yaptırıyor demek istedi brc servisteki ama tam anlamadım. sanırım Honda servis BRC kiti onlardan alıyorlar. Garanti takıldıktan sonra 3 yıl oluyor. yani benim 6 yılın 3 yılı yanıyor anlayacagınız. Ben yılda 8000 km civarı yapıyorum. 3 seneden önce satarım dıye dusunuyorum. o nedenle lpg de kararsızım acıkcası. benzinde ilk 700 km yakıt değerim km başına 58 Kuruş. Ama kusurum şehiriçinde çok kullanıyorum.bence cok yüksek. lpg de 40 kurusa ındırsem yılda 1500 Tl yakıt tasarrrufum olur. Ama ..Lpg de de sorun yasamak ta ıstemıyorum.

Hocam o fiyatta Bi sıkıntı var dışarda 2850 tl fiyat olmaz çok fazla benzinde söylediğiniz km bası yakıt değeride aşırı yüksek bence aracı agrasif mi kullanıyorsunuz araç otomatikse özellikle bazı hassas noktalar var. Bir anektod daha sıfır araçların ilk bin km lerde yakıtları yüksek olur

Aracınız
Bugün Honda bayisine sordum burda sizin mesajınızı okuduktan sonra Brc icin 2500 tl istiyorlar garanti 3 yıla düşüyor serviste

Aracınız
Aralıkta taktırdım. Honda bayisi 3200 dedi. BRC bayisine 1900 TL'ye taktırdım. Ayarları da çok iyi. 50 TL ile 240 km yaptım.

Geri