OTOMATİK ŞANZIMAN CİVİC VTEC GERİ GERİ GİDERKEN TIKIRTI SESİ

merhabalar arkadaslar 2005 otomatık ls vtec aracım var. Vitesi R konumuna gtırdıgımde yük sanzıman bındıgınde gıcırttt yada tıkırtttt diye ses çıkıyor. Hadı bu a normal diyelim. Ancak sadece geri geri ve 5 yada 10 km hızda giderken sag ondan tıkır tıkır tıkır diye ses geliyor. Hızlı gidince bisey yok. One dogru gidincede boyle Bı sorun yok. Sadece yavasca gerı gerı gelirken var. Sizde sorun ne olabilir. Böyle bir sıkıntı yaşayan varmı acaba???

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
başına gelen yok galiba

Başıma gelmedi sadece tahmin yürütüyorum, motor kulağını kontrol ettirdiniz mi motor kulağındaki sorun bazen vites geçişlerinde vs. sorun yapabiliyor. Ayrıca şanzıman bakım durumunuz nedir en son ne zaman bakım yapıldı?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bunun için fiziksel bağlantı elemanlarının kontrolü gerekir hocam yorumlaması zor bir durum

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

merhabalar arkadaslar 2005 otomatık ls vtec aracım var. Vitesi R konumuna gtırdıgımde yük sanzıman bındıgınde gıcırttt yada tıkırtttt diye ses çıkıyor. Hadı bu a normal diyelim. Ancak sadece geri geri ve 5 yada 10 km hızda giderken sag ondan tıkır tıkır tıkır diye ses geliyor. Hızlı gidince bisey yok. One dogru gidincede boyle Bı sorun yok. Sadece yavasca gerı gerı gelirken var. Sizde sorun ne olabilir. Böyle bir sıkıntı yaşayan varmı acaba???

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam 2003 model otomatik aracımdada var aynı ses ustama gosterdım şanzımanın içindeki geri vites. Bilyası dedi uzun vadede sıkıntı yaparmı dıe sordum sıkıntı yapmaz dedi içiniz rahat olsun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri