Otomatik Silecek Problemi

Aracınız
Arkadaşlar merhaba

Benim silecekler yağmur yağdığında bir çalışıyor bir çalışmıyor.mesala otomatik moda alıyorum . Önce çalışıyor sonra camda görünecek alan kalmamasına rağmen calişmiyor. Bende elimle silecekleri çalıştırıyorum. Sebebini bilen varmı acaba yardımlarınızı rica ederim.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Eğer silecekleri değiştirdiyseniz ve orijinal ölçülerde silecek almadıysanız bu durumla karşılaşmanız normal.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Eğer silecekleri değiştirdiyseniz ve orijinal ölçülerde silecek almadıysanız bu durumla karşılaşmanız normal.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

sileceklerden olsa sürekli çalışmaz mı,buradaki sıkıntı çalışmaması anladığım kadarıyla.

silecek kolunda yağmur sıklığı ayarı var o en yüksekte olabilir mi aceba

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar merhaba

Benim silecekler yağmur yağdığında bir çalışıyor bir çalışmıyor.mesala otomatik moda alıyorum . Önce çalışıyor sonra camda görünecek alan kalmamasına rağmen calişmiyor. Bende elimle silecekleri çalıştırıyorum. Sebebini bilen varmı acaba yardımlarınızı rica ederim.

Silecek kolundaki fasıla ayarınız en düşük modda olabilir mi??

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
[MENTION=7128]whitehacker[/MENTION] Sensörü bir kontrol edin. Benzer sıkıntı bende de oluyor yağmur başlayınca otomatikte dururken fasıla ayarı da en düşükte ve az yağmur yağmasına rağmen hızlı bir şekilde çalışıyor manuel kontrol yapıyorum mecbur gereksiz çalışıyor çünkü. Bazen de sizin gibi önüm kapanana kadar çalışmıyor.
silecek.jpg

Bir de şöyle bir şey var bunun amacı nedir? "Far kolu AUTO konumunda iken silecekler belli aralıklarla birkaç kez çalıştırıldığında farların otomatik olarak yanması için kullanılır. "

TAYGUN

0
Aracınız
Arkadaşlar benim aracımdada kolu auto ya aldığımda yağmur yokkende çalışıo sanki manuel araçlarda gibi
artı eksi ile yavaşlayıp hızlanıyor. Bilen varmı nasıl ayarlamamız gerektiğini?

Geri