Civic FD6 Antifriz değişim sonrası şanzıman uyarısı

Aracınız
Civic FD6 2008
Aracim 2008 model oto vites 1.6
Aracimin dun suyunu degisiyim dedim alt ve ust hortumu acip suyunu doktum 3 lt antifiriz alip doldurdum araca bndim kontagi actim acimda d isigi yanip yanip sonmeye basladi r dede hareket etmemeye basladi bilgisi olan varmi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Araçtan dökülen miktar 3 lt.miydi? Ben daha fazla diye biliyorum, ayrıca araca uygun antifriz kullandınız mı?
Şanzımanla ilgili sorunda tam bağlantı kuramadım, şu anda da aynı mı araç?

pasha

0
Aracınız
Radyatör 4 lt sıvı alır. Yanlışlıkla farklı bir yeri kurcalamış olmayın alakasız çünkü. Bende 2 kez radyatör sıvısı değiştim vites sorunu yaşamadım.

Aracınız
Civic FD6 2008
Sorunumu hal ettim aciklik getiriyim birinin basina glirse dikkat etsin alltaki tipadan degilde ustteki baglanti hortumunu sokup degisim yapmistim megersem suyu sanzumanin ust kismina bosaltmisim istemeden buda ordaki tesisatin su almasina neden olmus ve oksitlenme yapmis sigortalardan bi kaci atmis saglam bi ustayla kurtuldum sukur.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sorunumu hal ettim aciklik getiriyim birinin basina glirse dikkat etsin alltaki tipadan degilde ustteki baglanti hortumunu sokup degisim yapmistim megersem suyu sanzumanin ust kismina bosaltmisim istemeden buda ordaki tesisatin su almasina neden olmus ve oksitlenme yapmis sigortalardan bi kaci atmis saglam bi ustayla kurtuldum sukur.
Geçmiş olsun. Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2015

Geçmiş olsun.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri