Otoparkta duran arabama sürtmüşler

Aracınız
Honda Jazz
Evin otoparkinda park halinde duran arabama sürtmüşler. Sizce pasta cila ile cikar mi boyatmak mi lazım. Nasil bir yol izlemeliyim sizce. Kamera kayıtlarından kimin yaptığını öğrendim karşı taraf yaptiracak20190704_090010.jpeg

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Kişisel fikrim, plastik parçaların boyanmasında hiçbir sakınca yok. Lokal boya ile temiz bir görünüme kavuşturun. Araç orijinal kalmalı endişeniz olmasın, bindiğiniz araba gözünüze de hitap etmeli. Kaldı ki ikinci el satın alımlarında, plastik parçalarda kimse boya aramıyor.

Aracınız
Honda CRV
Boyayı almıs sanayıde 250 tl felan tutar lokal boyarlar ya da Autokıng mını onarımdan ücretsız yapılır ama kasko fırmanızı söyleyın bazı fırmalarda mını onarım tramere gecıyor Unıco da gecmıyor Sompo japanda gecıyor dıye bılıyorum

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Neden yaptirmiyim

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Geçmiş olsun. Küçük bir sürtme tampon olduğu için çok sıkıntı olmaz. Sürtme derin. Lokal boya lazım. Aracın rengini tam tutturmak önemli! Çevrenizdeki boyacıları bir araştırın. Müşteri yorumları vs. Siz yer belirleyin fiyat pazarlığını onlar yapsın. Lokal boyadan sonra pasta cila ile tertemiz olur.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Bence isinin ehli bir boyaciya gidin. Karsi taraf masrafi karsilayacaktir diye dusunuyorum. Kayda falan girmesin. Plastik aksamlar boya ve degisenden sayilmiyor

Geri