Civic FB7 P0420 çözüm ürettik

dodi34

0
Aracınız
Evet bugün de 110 km yaptım aracımla çok şükür yanmadı bitti sanırım artık bu arıza lambası işi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

dodi34

0
Aracınız
Ürün işe yaramıyor arkadaşlar. İlk bi hafta yanmadı sevinçten uçtuk akşam giderken tık diye check system dedi

Aracınız
Civic FB7 2013
Herkese merhaba

Daha önceden de açmıştım konular. Arabam sürekli P0420 arıza ışığı yakıyordu.Bu sefer resimdeki parçayı aldım bir umutla ve normalde hatayı sildikten 40 50 km sonra yanan arıza lambası yanmadı. Ekli dosyayı görüntüle 217523

Soldaki uzun olanı taktık. Psikolojik midir nedir bilmiyorum arabanın gidişi arttı gibime geliyor. Cünkü kalkışlarda aynı gazla kalkıyorum. Suan patinaja düşüyor araba :) çifti 30 tl bu arada. İlerleyen günlerde problem olursa aktarırım yine. Hepimize kazasız belasız günler diliyorum.

Nereye takılıyor bu parça

Merhabalar arkadaşlar. p0420(LPG li araçlarda yanar.ama benzinli araçta da yandığı görülür.) kodu benim Fiesta aracimda yanıyordu.cok usta dolaştım.yetkili servislere dahi para baydim.ama çözüm bulunmamisti bir turlu.
Katalizör sistem eşiği eşik değerin altında diye bir açıklama vardı.
Kendim obd cihazı ile bir yıl boyunca sondurerek gezdim.tabi bu zaman zarfında değişik istasyon ve markalardan yakitlarda denedim.ben çözümü hep opetten LPG alarak buldum.sondurunce yanmadi baya hep opetten devam edince.bir yıl filan gezdim.sonra değişik yerlerden almaya başladım tekrar yandı ama eskisi gibi sık yanmiyordu.fakir karışım diye tabir edilen bir olay.çok gıcık bir durum ama.lpg ayarını birazcık çok yakacak şekilde ayarlamak çözüm olabilir mi bilemiyorum.
Şimdi 16 fb7 var bunda öyle bir durum yok çok şükür

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri