Civic FB7 P0420 çözüm ürettik

Aracınız
Civic FD6 2008
@ORHANhonda Kardeşim diyarbakırda hangi ustaya yaptırdın. nasıl bulabilirim ustayı ?
Sayrantepe Sanayide bület oto aksesuar hizasında (ana caddeye doğru) yanıs hatırlamıyor isem bitisigınde veya yakınında oto dösemeci var dükkanın ismini hatırlamıyorum eksözcü yasin usta diye sorarsın ben orda yaptırdım

Ad Soyad
İsrafil YİĞİT
Aracınız
Civic FB7 2014
Aynı sorun bende de var bugün 2. Sensör önüne aparat taktı egzozcu deneyip göreceğim. Elinde 2 çeşit varmış 1. Kesin değil dedi fiyat 100 tl 2. Apart %100 söndürüyor dedi fiyatı 250 tl imiş. Elinde 2. Olmadığından 100 tl lik taktırdım yanarsa farkını verir 250 tl lik takarız dedi deneyip göreceğim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benin araçta da aynı sorun var Ankara 'da ysanız önereceğiniz egzozcu var mı

Ad Soyad
İsrafil YİĞİT
Aracınız
Civic FB7 2014
Ankara'da önerebileceğiniz iyi bir eksozcu var mı arkadaşlar

Aracınız
Civic FB7 2014
Merhabalar arkadaşlar. p0420(LPG li araçlarda yanar.ama benzinli araçta da yandığı görülür.) kodu benim Fiesta aracimda yanıyordu.cok usta dolaştım.yetkili servislere dahi para baydim.ama çözüm bulunmamisti bir turlu.
Katalizör sistem eşiği eşik değerin altında diye bir açıklama vardı.
Kendim obd cihazı ile bir yıl boyunca sondurerek gezdim.tabi bu zaman zarfında değişik istasyon ve markalardan yakitlarda denedim.ben çözümü hep opetten LPG alarak buldum.sondurunce yanmadi baya hep opetten devam edince.bir yıl filan gezdim.sonra değişik yerlerden almaya başladım tekrar yandı ama eskisi gibi sık yanmiyordu.fakir karışım diye tabir edilen bir olay.çok gıcık bir durum ama.lpg ayarını birazcık çok yakacak şekilde ayarlamak çözüm olabilir mi bilemiyorum.
Şimdi 16 fb7 var bunda öyle bir durum yok çok şükür

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba, opette lpg karışım vardır yani yağlı karışım olur. Buda sorunları ortaya çıkarır. Shell daha kalitelidir. Fakir karışım dan kaynaklıdır yani motor yüksek sıcaklığa çıkıyor bu yüzden sensör görevini yapıyor hata buluyor. Gaz ayarı ile çözülür. Bu sorunları birebir yaşadım. Kedim çözdüm deneme yanılma ile.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba, opette lpg karışım vardır yani yağlı karışım olur. Buda sorunları ortaya çıkarır. Shell daha kalitelidir. Fakir karışım dan kaynaklıdır yani motor yüksek sıcaklığa çıkıyor bu yüzden sensör görevini yapıyor hata buluyor. Gaz ayarı ile çözülür. Bu sorunları birebir yaşadım. Kedim çözdüm deneme yanılma ile.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
OPET yaklaşık 3 yıldır katkı kullanmıyor en iyi gaz hangisi derseniz ipragazı tek geçerim özellikle go istasyonları

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri