Park sensörü ikaz sesi çok az çıkıyor.

Ön ve arka park sensörü nün sesi çok kısık. Herhangi bir ses ayarı da bulamadım. Çözümü olan varmı arkadaşlar.

SM-G900FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=13597]tturan92[/MENTION] Video çekip yollayabilirim isterseniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederim. Yalnız bende multimedya olarak bayide honda go navigasyon taktirmistim. Eğer birşey farketmez ise gönderebilirsiniz. Veya kısaca buradanda anlatabilirsiniz. Zahmet olmasın. Tekrar teşekkürler.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Fb7 orijinal sensörlerde ses arka taraftan geliyor gibi bende. Ses stabil ve uyarıcı. Hiç servise sordunuz mu bu durumu. Belki kaynağın orada manuel kademe olabilir. Honda müşteri hizmetleri bu durumda sizi yol yardım ustası ile görüştürüyor. Bir iletişime geçmekte fayda var.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Fb7 orijinal sensörlerde ses arka taraftan geliyor gibi bende. Ses stabil ve uyarıcı. Hiç servise sordunuz mu bu durumu. Belki kaynağın orada manuel kademe olabilir. Honda müşteri hizmetleri bu durumda sizi yol yardım ustası ile görüştürüyor. Bir iletişime geçmekte fayda var.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Servise sordum ses ayarı yok dediler. Ses bu kadar çıkıyormuş.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Aylar sonra başlığı tekrar hortlatmak gibi olacak ama bende 2 ay once fk7 aldim ayni sıkıntıyı yaşıyorum her park edisimde sesi kısmak gerekiyor. Ses kısma da dokunmatik oldugu için ekstra sıkıntı. Çözümünü bulabilen var mı servise sordum bende onlar da ses acma ayarının olmadığını soylediler

Artirilamamasi çok saçma sonuçta bu ses bir yerden çıkıyor gerekirse sesin çıktığı hoparlörü bulup degistirilemez mi

Geri