park sensörü

Aracınız
geri görüş var ama park sensörüde takdırmayı düşünüyorum dışarıdan alıp takdırmakmı yoksa direk servismi mantıklı servisde orjinalmi takıyorlar arka tamponların oldugu yerlerin bazılarında goruyorum siyah bırakmışlar yada o delinen sensor kapaklarının olduğu yerlerin boyası cıkmış cok kötü gözüküyor servisde taktıran arkadaşlar varsa servisde göstergeli ve seslimi takıyorlar.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
geri görüş var ama park sensörüde takdırmayı düşünüyorum dışarıdan alıp takdırmakmı yoksa direk servismi mantıklı servisde orjinalmi takıyorlar arka tamponların oldugu yerlerin bazılarında goruyorum siyah bırakmışlar yada o delinen sensor kapaklarının olduğu yerlerin boyası cıkmış cok kötü gözüküyor servisde taktıran arkadaşlar varsa servisde göstergeli ve seslimi takıyorlar.

Hocam bildiğim kadarıyla orjinal sensörler pahalı.
Beğendiğiniz bir sensörü güvendiğiniz bir yerde taktırmanız en doğrusu, linkte ki konuyu da bir inceleyin derim.

https://www.civictr.com/showthread.php/1251-Park-sensoru-secimi-icin-yardim

Bende ankarada serviste taktirmayi düşünüyorum. Sensörü taktirdiniz mi siz?

SM-A310F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende ankarada serviste taktirmayi düşünüyorum. Sensörü taktirdiniz mi siz?

SM-A310F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

yok hocam konuyu inceledim başka taktıranların yorumları okudum vazgectim şimdilik servisde piyasadaki sensorlerden takıyormuş 250 tl istedi burdaki servis sanayide ise aynı sensör takması dahil 120 tl dediler

Geri