Civic FB7 Park sensöründen gülmedik :)

Aracınız
Civic ES7 2001
İyi akşamlar arkadaşlar aracımı alalı 1.5 ay oldu satıcı bana satarken yok sigorta yok soket dedi ama siz saygı deger grubum sayesinde düğmedeki ışığı yaparak park sensörü sıkıntısından kurtuldum fakat köy öğretmeniyim ben bugun köy yolundan gelirken 50 km hızda anca hafif birikmiş bir kar kütlesinden batmayım hızlı geçeyim dedim geçtikte sonra hopp chenc system geldi düğme ışığında filan sıkıntı yok yanıyor ama yeşil değil turuncu neden olmuş olabilir şimdiden teşekkürler dostlar. DSC_0512.jpegDSC_0510.jpegDSC_0511.jpeg

G3421 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İyi akşamlar arkadaşlar aracımı alalı 1.5 ay oldu satıcı bana satarken yok sigorta yok soket dedi ama siz saygı deger grubum sayesinde düğmedeki ışığı yaparak park sensörü sıkıntısından kurtuldum fakat köy öğretmeniyim ben bugun köy yolundan gelirken 50 km hızda anca hafif birikmiş bir kar kütlesinden batmayım hızlı geçeyim dedim geçtikte sonra hopp chenc system geldi düğme ışığında filan sıkıntı yok yanıyor ama yeşil değil turuncu neden olmuş olabilir şimdiden teşekkürler dostlar. Ekli dosyayı görüntüle 257312Ekli dosyayı görüntüle 257313Ekli dosyayı görüntüle 257314

@maksu hocama danışmak lazım :)

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
@maksu hocam bir el atsan görmediniz herhalde

Merhaba,

Bizim arka tamponun içi havuz gibi. Öncelikle altına yatıp tamponun içi,ne giren kar ve çamur kütlesini temizlemeniz gerekir. Soketler açıkta. Siz temizledikten sonra kurusun. Sonrasında sorun devam ediyor ise soketleri tek tek sökerek pin kontrolü yapmanız gerekir. Belki de kablo da hasar almış olabilir . Fiziksel olrak incelenmesi ve kontrol edilmesi gerekir.

Geçmiş olsun.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Geri