Petrolde kirli benzin arac bozuldu

Aracınız
Civic FC5 2017
Iyigunler herkeze bilgibize uhtiyacim var petrolden benzin aldim depo ful 100 km gittim arac tekledi ve bozuldu cekiciye yukledik servise aldik arizanin benzinden kaynaklandigini soylediler firma musteri hizmeylerini arayinndiyor servis ise 4 5 bin masrafi var diyor depo yarim kime nasil sikayet edecgiz elimizde fisler faturalar var arac serviste yatiyor basina gelen varmi hakkimizi nasil arariz lucoil petrol

Aracınız
Civic FC5 2019
Allah kolaylik versin. Zor is. Ama tuketici hakem heyeti bu isler icin var. Diye düşünüyorum

.

Aracınız
Civic FC5 2017
Geçmiş olsun dostum dun ben sana solemiştim müsteri hizmetlerini ara konus baktın bir sonuc yok yapacak bişi yok dava açacaksın bu gıbı durumların yasanmaması ıçin bilindik yerlerden alım yapın arac da ne var şimdi arızalı parcalar neler hocam..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Bujiler hepsi olmus simsiyah olmus benzin fikitresi olmus egzoz borulari temizlenmesi lazimmi 4 5 bin belki daha fala fiyat cikar dediler iscilik filan var didi servis peki benzinin kirlinolduguna dair belge verirmi ki sikayetci olmamiz icin

Aracınız
Civic FC5 2017
Arac kaskolu kaskodan yaptirsam uzerinendusermi peki kasko karsitaraftanmi alir tutari yoksa benim kaskommu delinir
Kasko yapar senın aracı tramer i de gecırır karşı taraftan da parasını alır..

Konuyu iyi araştırın servise sor bakalım onlar daha bılgılıdır aracın cıkan bujı vs değişen parçalarını iste sende kalsın .. Kasko yada sor bakalım ne diyecek bizide bılgılendır konu hakkında geçmiş olsun

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Bence yakıt aldığın firmanın müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirmelisin. Ve mutlaka aldığın yakıttan örnek ayır. yıllar önce opet bayiini şikayet etmiştim ve örnek ayırdın mı demişlerdi. Geçmiş olsun

Aracınız
Civic FB7 2013
Bence yakıt aldığın firmanın müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirmelisin. Ve mutlaka aldığın yakıttan örnek ayır. yıllar önce opet bayiini şikayet etmiştim ve örnek ayırdın mı demişlerdi. Geçmiş olsun
Yakıttan mutlaka örnek/numune alın ve süreç boyunca muhafaza edin en azından sıkıntı benzin denirse aldığınız istasyonu dava etme sürecinde çok lazım olur

Aracınız
Civic FC5 2017
Ornek ayirdim ve arica bilir kisi beklicem bakalim geleceklermi

Geri