Plaka-plakalık önerisi alabilir miyim?

zero

0
Sevgili dostlar..
Plakalarımı kalemle elden geldiğince düzelttim. Berbat yazmışlar! Özensiz..Görüntü çok kötüydü ben de bişeyler yaptım iste. Malum kendimiz yazdiramiyoruz..
Şimdi plakaları yerine takicam. Slikon veya bant ile direk yapistirsam.. (acentenin verdiği plastik plakalik olmadan)
1) nasıl durur?
2) bana sokerken boyayı da söker dediler dogru mudur?
3) konuyla ugrasan ve iyi netice almış arkadaşlar foto paylasabilir mi?

Aracınız
Civic FC5 2020
Sevgili dostlar..
Plakalarımı kalemle elden geldiğince düzelttim. Berbat yazmışlar! Özensiz..Görüntü çok kötüydü ben de bişeyler yaptım iste. Malum kendimiz yazdiramiyoruz..
Şimdi plakaları yerine takicam. Slikon veya bant ile direk yapistirsam.. (acentenin verdiği plastik plakalik olmadan)
1) nasıl durur?
Reklam plakalığından kesinlikle daha güzel durur Akrilik çift taraflı bantlar var merak etmeyin hiçbir şekilde plakanın düşmesi vs gibi bir ihtimali yok, çok kuvvetlidir söylediğim bantla plakanin 4 kenarını dönersiniz ortaya da 2 küçük parça yapıştırırsınız garanti olur sökerkende boyaya silikon vs. gibi bir zararı olmaz

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Sevgili dostlar..
1) nasıl durur?

Şöyle eki bir konumuz var işinize yarayabilir,

https://www.civictr.com/showthread.php/174-Plakalık-iptali-ve-plaka-çerçevesinin-silinmesi

zero

0
[MENTION=5179]Alperen58[/MENTION] [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]
ilginize teşekkür ederim arkadaşlar :)
3M bant fikrini tuttum. plakayı direk yapıştıracam ona karar verdim. orası tamam.. sormak istediğim bir şey daha var..
ben ne kadar düzeltmeye uğraşırsam uğraşayım, plakanın font yapısı ve kalıbı kötü! Sivas ta hep böyle deniyor ve ben de hep bu şekilde gözlemliyorum. benim plakam 3 harf ve 3 sayılı yeni sıradan (XX ABC 123 gibi). aynı şekil İzmir - Ankara.. başka şehir plakalar görüyorum gayet güzel yazılmış, muntazam. ben yazın mesela İzmir'e gittiğimde orada plakayı yeniden bastırabilir miyim? ne yapmam gerekir? eğer mümkünse maaliyeti ne olur?
bilgisi, fikri olan varsa...

zero

0
Plaka kayıtlı olduğu şehir dışında, başka bir şehirde yazdirilabiliyor mu???

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Plaka kayıtlı olduğu şehir dışında, başka bir şehirde yazdirilabiliyor mu???

Emin değilim ama eski plakayı verip yenisi bastırılabilir gibime geliyor.
En kötü ihtimal plakanın yazılarını yıpratın okunurluğu gitsin İzmir de trafiğe durumu izah edin eski plakayı alıp yenisi için makbuz verirler diye düşünüyorum.

zero

0
Emin değilim ama eski plakayı verip yenisi bastırılabilir gibime geliyor.
En kötü ihtimal plakanın yazılarını yıpratın okunurluğu gitsin İzmir de trafiğe durumu izah edin eski plakayı alıp yenisi için makbuz verirler diye düşünüyorum.

:) plan ince ve derinden... çok sıkışırsam aynen uygulayabilirim. teşekkür ederim.
bence de aslında mümkün olmalı. mesela ben tatilde plakamın hasar gördüğü ince bir kaza yapsam. yada yolda plakam düşse bulamasamm ki binbir ihtimal var bunun gibi başa gelebilir. o durumda plakasız mı gezeceğim ? yani...

Başka şehirde oluyor problem yok... önce trafiğe gidip kayıp ettim deyin... bi evrak veriyor onunla soferler odasına yoğunluğa göre 1-2 saatlik is... yenileme problem olabilir... kayıp deyin düştü vs... misafir im Marmaris'te geldi coeum civarı köpeğe çarpması sonucu plaka düşmüş sabah Muğla plakalı çıktı ister biz öne çıkarttır oda elamani iki basilabilir dedi parayla sonuç. .. başka il de oluyor...

2014 dream otomatik

zero

0
[MENTION=10468]civic2014[/MENTION] teşekkür ederim :)
yaz tatili modifive listesine kondu.. ama tabi kader kısmet :)
bence arabanın görüntüsünde çok önemli bir ayrıntı. APPnin abartılmışına karşıyım.. ama standart olanlar biraz emek ve özenle yapılsa çok güzel olurdu..
aracın görüntüsüne önem verenler için genelde böyledir sanırım.

Geri