RADYO ŞİFRESİ

KGN

Aracınız
Civic ES7 2002
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 ay önce honda civic 2002 model araç satın aldım. Aküsünü değiştirdikten sonra teyp şifre istedi. Eski sahibini aradım ancak kendisi bilmiyor. İnternetten biraz araştırdım radyo açma tuşuna ve 1 ile 6 tuşuna basılı tutun U ve L ile başlayan kodları servis ile paylaşıp şifreyi elde edebilirsiniz şeklinde bilgiler edindim. Ancak; U ve L ile başlayan kodlar maalesef çıkmıyor. çıkan yazı şu şekilde; U NO ve L CODE bu yazılar çıkmakta. Aracı servise götürdüğümde üzerindeki 12 haneli kodun silindiğini, bunun nasıl silindiğini bilmediklerini söylediler. Çözüm olarak ise teybin sökülerek İstanbul'a gönderilmesini sundular. Ancak ne kadara mâl olacağını bilmediklerini (200 de olur 500 olur) söylediler. Bu sorun ile daha önce karşılaşan var mı bana maliyeti ne kadar olur. Eğer çok bir şey tutarsa yeni bir tane almak daha mantıklı geliyor bana. Konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi formlar...WhatsApp Image 2021-08-26 at 22.53.45.jpegWhatsApp Image 2021-08-26 at 22.53.45 (1).jpeg

myna

0
5 yıl önce başıma gelmişti servisten almıştım kodu . Tam bir fiyat sormalısınız eğer 450-500 TL arası fiyat çıkarırlarsa bence başka bir oto teyp alabilirsiniz. Umarım en kısa zamanda çözersiniz.

M2003J15SC cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

KGN

Aracınız
Civic ES7 2002
Teyp İstanbul'a gittiğinde fiyat bilgisi verilir. Bizde tam bilmiyoruz şeklinde bilgi veriyorlar. Müşteri hizmetlerini aradım kayıt açtılar umarım ordan bir sonuç çıkar.

Geri