Radyodan trafik güncellemesi

REG ayarını kapatıp denedin. Telefondan müzik dinlerken yine kitlenme oldu. Fakat bu kez "yanıt vermiyor, kapatılsın mı?" dedi ve kapatmama izin verdi. Açtıktan sonra çalışıyor zaten.
Bence fabrika ayarı zamanı gelmiş. Servise de gitsen ilk başta aynı şeyi yapacaklar ve orada test etme imkanları olmadığı için gidip deneyin devam ederse geri gelin diyecekler.
Bu arada müziği usb den mi dinliyorsun?

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

1541762747682.jpeg

Tam tünelden geçerken anons başladığında hızlıca şuradan kapatın bakalım yayın kesilecek mi?
Belki de sistem kilitlenmiştir. Fabrika ayarı yapın.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Merhaba,

Ben de dün Hb Sport Plus aldım. Biraz trafiksiz kullanmak adına evimin o taraflara Sarıyer'e doğru gittim. Ordan Garipçe yoluna girdim. Sonra dönüp eşimi almak için Hacıosman'a gittim. Bu süreçte 3 kez tünelden geçtim. İlk iki geçişte bluetooth ile bağlı telefonumdan müzik dinliyordum. Buna rağmen tünelde trafik radyosu devreye girdi ve müziğimi kesti. Tünelden çıktıktan sonra da ekran takılı kaldı ve müzikle ilgili işlevini yerine getirmemeye başladı. Daha doğrusu klima kontrolü hariç hiç bir işlevini yerine getirmemeye başladı. Arabayı durdurup tekrar çalıştırınca düzeldi ancak.

Üçüncü geçişte ise radyo dinliyordum ve yine trafik radyo devreye girdi. Tünelden çıkınca audio yine takıldı ve audio görevini yerine getiremiyor, kapatılsın mı? gibi bir uyarı verdi. Kapatılsın dedim ve sonra tekrar açtım. Düzgün bir şekilde çalıştı. Aracı durdurup tekrar çalıştırmama gerek kalmadı.

Bu yukarıda önerdiğiniz ayarla düzelecek mi bilmiyorum. Şimdi ayarlayıp akşam denemiş olacağım.

Hocam soruna çözüm bulabildiniz mi?

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Hocam soruna çözüm bulabildiniz mi?

Ne yazık ki henüz değil. Her gün işe gidip gelirken farklı yöntemler deniyorum ama sonuç vermiyor. Yukarıda arkadaşın dediği gibi cihazı işleten yazılıma bir güncelleme lazım sanki.

Geri