Civic FB7 Resimde ortadaki park sensörü butonunu nereden bulabilirim ?

Aliexpressde car front camera diye aratirsaniz bir suru kamera mevcut. Ben montaji Naviin firmasindan Ercan bey e yaptirdim. Belki kamera da vardir ellerinde

Hocam Naviin firmasını aradım. Teknik serviste Ercan bey açtı. Ona ön kamera sordum. biz takmıyoruz dedi ve yetkili servis olarak Honda Marmara nın numarasını verdi. Onlar takarlar dedi. marmarayı aradım onlar da biz hiç takmadık ve takmıyoruz dedi :S nasıl iş anlamadım :) bu kamerayı nasıl taktırabiliriz? ön park sensörüne 450 arka sensöre de 350 tl istiyorlar. pahalı geldi bana. Kamera daha iyi gibi ama onu da yapmıyorlar.

Smoch

0
Hocam Naviin firmasını aradım. Teknik serviste Ercan bey açtı. Ona ön kamera sordum. biz takmıyoruz dedi ve yetkili servis olarak Honda Marmara nın numarasını verdi. Onlar takarlar dedi. marmarayı aradım onlar da biz hiç takmadık ve takmıyoruz dedi :S nasıl iş anlamadım :) bu kamerayı nasıl taktırabiliriz? ön park sensörüne 450 arka sensöre de 350 tl istiyorlar. pahalı geldi bana. Kamera daha iyi gibi ama onu da yapmıyorlar.

Sizde multimedya var mi? Yoksa normal radyo mu var?

bu parca switch assy diye geciyor, bir ara ben de on kamera goruntusunu aktarmak icin almayi dusunmustum ancak on kamera toz-camur vs den etkilendigi icin pek saglikli olmaz dediler. bu yuzden vazgecmistim fakat konu gecince yine dusunmeye basladim:)

Smoch

0
Resimde ortadaki park sensörü butonunu nereden bulabilirim ?

Normal radyo var. İmid ekranda geri görüş kamerası olan yere ön kamera bağlanamaz mı? Ama bana hiç uygulamadıklarını söylediler. multimedya sormadılar bile.

:)

Keske basta belirtseydiniz. Ben on kamerami multimedyamin aux girisine taktirdim.

Imid ekran cok pahali ve onemli oldugu icin imid ekranini kurcalarmani tavsiye etmem.

Son düzenleme:

vk74

0
Aracınız
Yeni_Honda_Civic_Sedan_otomatik_2012-6.jpg

Resimde ortadaki park sensörü butonunu nereden bulabilirim ?
Konuyu hortlatayım. Ayni dertten muzdaribim. Park sensor dugmesini nerden bulabilirim. Cenmax 4305 f on arka park sensoru taktirdim basit bir acma kapama dugmesi taktilar onun yerine orijinalini taktirmak istiyorum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Konuyu hortlatayım. Ayni dertten muzdaribim. Park sensor dugmesini nerden bulabilirim. Cenmax 4305 f on arka park sensoru taktirdim basit bir acma kapama dugmesi taktilar onun yerine orijinalini taktirmak istiyorum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam servis ya da çıkmacılara bakın.

Aracınız
Aynen bende ön park Sensörü taktırdım yetkili serviste.sordum aynen orjinal yerine aynı buton takacaz dediler ama ne yazıkki basit bi buton koymuşlardı ufak sol alt gözün içine.bende aliexpresten aldım o butondan ama sadece p işareti yok led yazıyor üstünde ve ışıklı.taktırdım onu.üzerine etiket yaptırıp yapıştırabilirdim ama beni rahatsız etmediği için devam ediyorum.

Düşündüğü gibi yaşayamanlar,yaşadığı gibi düşünmeye başlarlar...

Geri