Rezonatör hakkında

İyi akşamlar değerli honda ailem Sizlerden bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Geçen hafta yazmıştım arabayı subap ayarı için servise götürdüm yaptırdım servis arabayı incelerken Hava filtresinin altında sol ön tekerin altın rezonatör kutusunun olmadığını hortumun boşta olduğunu tesbit ettik dedi 1550 tl istedi bu parça için . Arabayı geçen sene aldım ve hiçbişi hissetmedim , bu konuyla ilgili başına bir sıkıntı gelen oldumu olup olmaması nasıl bi sıkıntı doğurur ? Yardımlarınızı bekliyorum. Hayırlı akşamlar

Moderatörün son düzenlenenleri:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Forumda bu şekilde kullanan bir kullanıcı vardı ve sorun yaşamadığını beyan ediyordu.
Ancak rezonatör bildiğim kadarı ile büyük parçaların hava filtresine direk temasını engelliyor.
Bence boş vaktinizde Honda çıkma parçası satan yerlerden bu parçanın fiyatını bir sordurun, bence uyguna çıkmasını bulabilirsiniz.

N11de de şu ilan dikkatimi çekmişti, bahsettiğiniz parça galiba bu, bir göz atın isterseniz.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Yok usta bugün gittim ikitelli organize sanayiden orjinal çıkmasını aldım taktırdım hiç bişi farketmedi .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Beklenen yokuş yukarı çekişlerde düzelme olması ama değişen bir şey yok demişsiniz. Honda bunu pasif bir sistem olarak kullanıyor. Tam amaçlı performans için normalde basınçlı bir kutu olması lazım ama bizdekini sokakta görseniz tekme atıp geçersiniz :)

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Geri