Ruhsatta Civic 4DR yazıyor. Eco Lpg'li olanlarda ne yazması lazım?

Aracınız
Arkadaşlar merhaba dün aracımı aldım. FC5 kasa Civic Otomatik Eco, Fabrika LPG ve elagance donanım. Fakat ruhsata yanlış bilgi girildiğini düşünüyorum Honda Civic 4DR yazıyor ruhsatta, araç fabrikasyon LPG'li eco modeli. Bu model kullanan üyelerimizin ruhsatında ne yazıyor acaba?

Aracınız
Arkadaşlar merhaba dün aracımı aldım. FC5 kasa Civic Otomatik Eco, Fabrika LPG ve elagance donanım. Fakat ruhsata yanlış bilgi girildiğini düşünüyorum Honda Civic 4DR yazıyor ruhsatta, araç fabrikasyon LPG'li eco modeli. Bu model kullanan üyelerimizin ruhsatında ne yazıyor acaba?
Ben hiç dikkat etmedim ama o Civic 4 kapılı anlamında sanırım ve doğru zaten kendiminkinede bakacağım yarın ama

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Musa

0
Aracınız
Sedanlar 4 kapı (4DooR) hatchbackler 5 kapı olarak geçiyor.

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

tbedir

0
Aracınız
sol alt tarafa doğru bakın (P.3)YAKIT CİNSİ denen yere. orada benzinli - Lpg yazması gerekiyor.

Aracınız
aracamı 2.el 2018 eco elegance fabrikasyon lpg li die aldım ama aracın baiden alınırken ki satış sözleşmesinde 1,6 elegance lpg olarak görünüyor.aracım eco mu elegancemi nasıl anlarım

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
aracamı 2.el 2018 eco elegance fabrikasyon lpg li die aldım ama aracın baiden alınırken ki satış sözleşmesinde 1,6 elegance lpg olarak görünüyor.aracım eco mu elegancemi nasıl anlarım
Direksiyonun solundaki butonlar kısmında “LPG Mode” tuşu mevcutsa ve yakıt göstergesinde LPG yakıt verisi mevcutsa Eco modelidir.

Geri