S.Aleyküm Arkadaşlar.

by10ur

0
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba 2007-2015Citroen C4 manuel Benzinli 2015 - 2016 (Düne kadar ) volswagen Polo kullandım. bu gün itirabı ile bwncw harika bi karar verip yeni civic oto elagance eko aldım. kısmetr olursa 15 inde izmit haldız dan teslim alacağım aracımı.
Ben int üzerinden ufak tefek araştırma yaptım iyi konuşan da çok yalandan b...k atanda çok. benim ilk honda deneyimim bu gün sürdüğüm ve satın aldığım yeni civic. millet yazmış yok motor bağırıyor yok gaz tepkimeleri yavaş yok içeri çok ses geliyor. bunların hepsi boş adamlar işi çözmüş bence ön kolsol dizaynı fiyatı bence gayet iyi. ben aynı segment sayılacak 4 tane ayrı markayı gezdim. biri toyota corolla yarı oto dizel. 85 bin civarında teneke konforsuz ve vites geçişleri acayip kötü. 2: opel astra sedan dizel oto berbat kalitesiz ve sert bi araba. 3: renault yeni megane sedan allah için iyi cam gibi bi ekrandan sürüş modları o ekranlı navigasyonu cam tavanı bi harika bide ışıklandırmaları çok iyi ama benim baktığım full paketi 117 bin :) yanlış duymadınız megana 117 bin sokaktan geçenler güler. bende honda da karar kıldım haldız ve diyer bayiler ağız birliği yapmış ve inanması güç 86.600 den aşaığı bir kuruş inmiyorlar.
Siz dostlar yorumlarınız nedir sizce yeni civic nasıl ?

by10ur

0
Aracınız
Civic FC5 2016
bu arada ismim Onur ÖZTÜRK
Yaşım :33
Kocaeli / gebze denim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5018]by10ur[/MENTION] Hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin, yeni civic forumunda araç ile ilgili bolca olumlu ve olumsuz yorumlar var :)

lmertl

0
Aracınız
S.Aleyküm Arkadaşlar.

[MENTION=5018]by10ur[/MENTION] Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah.Güzel bir tercih yapmışsınız düşündüğünüz alternatifleriniz arasında en iyisi civic bencede sedan araçlar arasında en yakışıklısı hatta c segmentindeki.

90k civarında araç alınıyorsa kesinlikle skoda octavia alternatifler arasında olmalıydı bence style donanım 1.6tdi dsg veya yine style donanım 1.4tsi 150hp dsg.
Otomatik şart değilse passat 1.4tsi 125hp comfortline da alınabilirdi.Yol sesi,yalıtım,işçilik olarak bariz fark var.Bagaj anlamında da ciddi iyiler.Bu iki araca da binme fırsatı buldum.Yakıt ve performans konusunda zaten ilerdeler şu anda civic'den. vw fanı demeyin.Objektif yorumum budur

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri