Sağ arka kapı üzeri göçük

Burada ve face de iki tane gurup var fc5 mağdurları diye birçokları dava açtı açıyor

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kardeşim sanırım yanlış anladın. Arkadaş bence, arabayı satın aldığımda göçük varmış da şimdi fark ettim demiyor. Göçük olmuş şimdi gördüm diyor. Hem fc5 madurları nedir ben anlamadım. İnsan hiç arabayı teslim alırken göçüğü görmezmi kontrol etmezmi anlam veremedim.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kardeşim sanırım yanlış anladın. Arkadaş bence, arabayı satın aldığımda göçük varmış da şimdi fark ettim demiyor. Göçük olmuş şimdi gördüm diyor. Hem fc5 madurları nedir ben anlamadım. İnsan hiç arabayı teslim alırken göçüğü görmezmi kontrol etmezmi anlam veremedim.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Evet doğrudur aldığımda yoktu her yerini inceledim yani yanılmıyorsam dikkatli baktım her yerin boya kalınlığını ölçtürdüm sonradan oldu zannımca

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mudem

0
Evet doğrudur aldığımda yoktu her yerini inceledim yani yanılmıyorsam dikkatli baktım her yerin boya kalınlığını ölçtürdüm sonradan oldu zannımca

ya muhtemelen şaselerle alakalı bi durum çünkü alırken yok zaten zamanla oluyo bende dün gittim şikayet talebi açtılar resimleri çektiler biz size dönüş yapacağız dediler.servisteki eleman abi diyo honda olarak müşteriye karşı çok mahcubuz birşeyde söyleyemiyoruz çalışma yapıyolar diyebiliyoruz

ŞİMDİ BENİ DE ARADILAR HONDADAN. DIŞ KAYNAKLIYMIŞ BİZ YAPMIŞIZ GÖÇÜKLERİ. SIFIR KM ARAÇLARDAKİDE BİZLER GİDİP ONLARDA VAR MI YOK MU DIYE İNCELERKEN BİZLER YAPMIŞIZ. YİNE DE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ AÇISINDAN İNCELİYORLARMIŞ.

Edirneden karsa bütün herkes organize olduk galerilerede birer adam gönderdik binmeye kıyamadığımız arabalarımızın aynı yerini göçürdük. Hasbünallah

Geri