Civic FB7 Sağ Cam Rüzgarlık

Herkese hayırlı bayramlar
Yolda giderken sağ camda bulunan rüzgarlık uçtu gitti.
Biraz araştırdım takım halinde satılıyo tek parça şeklinde satan var mı acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Herkese hayırlı bayramlar
Yolda giderken sağ camda bulunan rüzgarlık uçtu gitti.
Biraz araştırdım takım halinde satılıyo tek parça şeklinde satan var mı acaba

Hocam benim rüzgarlıklarda 6 senedir çıkma felan yok ama yakın zamanda solmadan dolayı artık yenileyeceğim. Tek olarak yok, 4 lü takım satılıyor. Diğerlerinde de yıpranma varsa takım alıp yenileyin derim.
Ben oem stil olanını trend... den almıştım, hala aynı satıcı satıyor ve çok kaliteli taiwan malı bilginize.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çok teşkkürler verdiğiniz bilgi için
Kalan 3ü çok iyi durumda çok zannetmiyorum ama bulabilirsem tek şeklinde alıcam

Ad Soyad
Tunahan Petek
Aracınız
Civic FD6 2011
Hocam benim rüzgarlıklarda 6 senedir çıkma felan yok ama yakın zamanda solmadan dolayı artık yenileyeceğim. Tek olarak yok, 4 lü takım satılıyor. Diğerlerinde de yıpranma varsa takım alıp yenileyin derim.
Ben oem stil olanını trend... den almıştım, hala aynı satıcı satıyor ve çok kaliteli taiwan malı bilginize.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba cam rüzgarlıklarını yenilediniz mi acaba benimde fd6 da cam rüzgarlıklarını sökmek istiyorum fakat çift taraflı bantlar baya sertleşmiş ve altındaki siyah kısımda iz kalır diye korkuyorum nasıl bi yol izlerim tavsiyeniz varmı acaba

Aracınız
Merhaba cam rüzgarlıklarını yenilediniz mi acaba benimde fd6 da cam rüzgarlıklarını sökmek istiyorum fakat çift taraflı bantlar baya sertleşmiş ve altındaki siyah kısımda iz kalır diye korkuyorum nasıl bi yol izlerim tavsiyeniz varmı acaba

Hocam 6 ay kadar önce bütün rüzgarliklari tuningci bir arkadaşla söktük. Bant izlerini vss. hep temizledik ama siyah zemin folyosu maalesef ilk günkü gibi durmadı. Yani matlık-cizik izi-kabarma-yirtilma gibi hersey oluştu. Arkadaşta ya tüm fitilleri ve kelebekleri söküp bu siyah folyolari yeniden çekeceğim ve fabrikasyon gibi olacak yada yeni aldığım rüzgarliklari gene ara ara silikon atarak takıp görünen pisliği kapatalım dedi.
Bende hiç kelebekleri vs.. söküp uğraşmak yerine arkadaşın dediği gibi siyah silokon alıp ara ara noktasal atarak yeni rüzgarliklari geri yapıştırdık.
Şuan on numara oldu ve alttaki deforme kalıntı vs.. hicbirsey doğal olarak görünmüyor. Zaten uzun yıllar daha kullanacagim bu aracı.
Eski sökülecek altında silikon olmasa bile çift tarafli evet çıkıyor ama izler belli oluyor. Bu sebeple eskileri söküp gene yenilerini yapıştırın gitsin derim.
Bu arada yeni aldığım bu görünen rüzgarliklari piyasa işi olmasin diye cok aradim ve o zaman 500 TL civarına aldım ve eskiye göre çok kaliteli ve taiwan malı. Altında bile gerçek 3M bant var ve öyle 3-5 senede solacak kirilacak gibi değil. Ankarada Oled Garajda olması lazım taiwan malı honda ruzgarliklardan.

20230613_103347.jpg

SM-A235F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Geri