Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Aynı sorun bendede var sağ kelebek üstünde dalga dalga göçük var belli belirsiz. Geçen gün aracı silerken farkettim. Demekki fabrikasyon bir hata.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ewt bende kelebek cam üzeri göçük var bence bu arabayı silerken bir elimizi buraya yüklenmemizden oluyor yani muhtemelen yıkamcılardan kaynaklı fakat oradaki saçın ince ve güçsüz olmasının da fonksiyonu var yinede servise sorucam
88b55801cb43a20c9a484f8cfd9fd92d.jpg

Cici7308

Aracınız
Facebookta gordukten sonra aracimi kontrol ettim. Sagde degil solada cok hafif yon denecek kadar var. Uzmani degilimde sanki boyle ordan bir kaybak puntosu atilmista oda soguyunca kaportayi iceri cekmis hissi yaratti bende. Bi soyledigimin bir gercekligi yok sadece bende olusan dusunce. Benimki fotografta belli olmuyor bu arada.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

arzemo

0
Facebookta gordukten sonra aracimi kontrol ettim. Sagde degil solada cok hafif yon denecek kadar var. Uzmani degilimde sanki boyle ordan bir kaybak puntosu atilmista oda soguyunca kaportayi iceri cekmis hissi yaratti bende. Bi soyledigimin bir gercekligi yok sadece bende olusan dusunce. Benimki fotografta belli olmuyor bu arada.

Aslında düşüncen mantıklı ancak bu durum kimi araçta var kiminde yok. Kiminde sağda kiminde solda var çok ilginç bir durum. Daha önce böyle bir şey ne işittim ne de gördüm.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok uzun süre başka birşey olabileceğini düşündüm. Biri dokunmuş vurmuş olabilir diyerek. Çok uzun süre önce konuyu açacaktım ancak kuruntu yapıyor olabilirim diyerek konu açmaktan vazgeçtim en kısa sürede fotoğrafları eklerim. Aynı durum bende de mevcut. Aracı Sivas'tan aldım.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar otomotiv sektöründe üretim aşamasında çalışan birisi olarak şahsi düşüncem, bu çökükler kesinlikle kaynak izi değil.Bizim yaptığımız araçların bazı bölgelerinde de var ama bariz punta izi belli oluyor.
Ayrıca bu izler kiminde sağda kiminde ise solda diyorsunuz. Eğer punta izi olsa her iki tarafta birbirine paralel olurdu. Her araçta farklı olmazdı.
Bence bu izler araçların sevkiyatı esnasında tır üzerinde bindirme-indirme veya taşıma esnasında oluşuyor.
Olmaz demeyin çünkü tırcıların araçlara nasıl davrandığını bizzat görüyorum.
Bence servise gidip bi itiraz edin.En azından boyasız şekilde çektirme yöntemi ile onarımını yapsınlar...

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Ewt bende kelebek cam üzeri göçük var bence bu arabayı silerken bir elimizi buraya yüklenmemizden oluyor yani muhtemelen yıkamcılardan kaynaklı fakat oradaki saçın ince ve güçsüz olmasının da fonksiyonu var yinede servise sorucam
88b55801cb43a20c9a484f8cfd9fd92d.jpg

Cici7308
Hocam sarı da çok yakışmış civic'e.Allah kaza bela vermesin, bol kazançlar...

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Az önce sivas honda bayisine gidip çökük yere baktırdım. Çektirip düzeltebiliriz dediler. Bayideki sıfır arabalarda bile var. Bizzat gördüm. Servis müdürüne gösterdim.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri