Sağ marşpiyel sorunu..lütfen yardım

Arkadaşlar merhaba.eşim arabayı parkederken sağ marşpiyeli kaldırıma sürtmüş.durum aşağıdaki fotoda göründüğü gibidir.Araba kirli olduğu için tam anlayamayabilirsiniz.Sadece marşpiyel ezilmiş ve derin çizikler var.Olay bi kaç hafta önce oldu.kendi çapımda rütuş yapmaya çalıştım.bu hatayı sizce nasıl yaptırabilirim.
Sakarya'da ikamet ediyorum.Servisemi gitmeliyim yoksa işin ehli bir ustamı bulmalıyım.Onarmak için nasıl bi yol izlerler.

Luvi

0
Ynt: Sağ marşpiyel sorunu..lütfen yardım

Öncelikle geçmiş olsun. Aynı sorun bende de vardı. Ben body kit taktırdım. Hem araçta güzel durdu, hem de hasarı kapattı ve bir daha hasar olursa kaportada değil body kit'te olacağı için daha ucuz masrafla tamir ettiririm diye düşündüm.

teşekkür ederim hocam.body kitten ziyade onarıma gidilemezmi? birde öğretmen olduğum için body kit fazla abartılı dururmu diye düşünmüyor değilim. :) eğer çözüm bulamazsam çok sade bi body kit bulmam lazım sanıırm.

sizin aracınızın fotoğrafı var mı?

Luvi

0

Aracımın fotoğrafı yok malesef :(( Bende de sade bir body kit var. İsterseniz sadece sağ ve sol marşpiyel body kit taktırın. Ön ve arka tampona taktırmaya da bilirsiniz.

[quote author=Luvi link=topic=757.msg13159#msg13159 date=1411742617]
Aracımın fotoğrafı yok malesef :(( Bende de sade bir body kit var. İsterseniz sadece sağ ve sol marşpiyel body kit taktırın. Ön ve arka tampona taktırmaya da bilirsiniz.
[/quote]

buda olabilir belki ama abes durmaz mı acaba? birde sadece sağ sol olarak nerden temin edebilirimki onu ? takım olarak satılmıyor mu?

Luvi

0

[quote author=yokyere link=topic=757.msg13160#msg13160 date=1411743010]
buda olabilir belki ama abes durmaz mı acaba? birde sadece sağ sol olarak nerden temin edebilirimki onu ? takım olarak satılmıyor mu?
[/quote]

Durmaz inşaAllah diye düşünüyorum:) Bildiğim kadarıyla ayrı da satılabiliyor. Bir kaç yere sormak lazım.

[quote author=Luvi link=topic=757.msg13161#msg13161 date=1411743138]
Durmaz inşaAllah diye düşünüyorum:) Bildiğim kadarıyla ayrı da satılabiliyor. Bir kaç yere sormak lazım.
[/quote]

çok teşekkür ederim ilgine. bakalım diğer arkadaşların fikirlerinide alayım.duruma göre bakacaz artık :)

Luvi

0

Estağfurullah. İnşaAllah en kısa sürede istediğiniz şekilde sorununuzu çözersiniz.

[quote author=yokyere link=topic=757.msg13154#msg13154 date=1411739069]
Arkadaşlar merhaba.eşim arabayı parkederken sağ marşpiyeli kaldırıma sürtmüş.durum aşağıdaki fotoda göründüğü gibidir.Araba kirli olduğu için tam anlayamayabilirsiniz.Sadece marşpiyel ezilmiş ve derin çizikler var.Olay bi kaç hafta önce oldu.kendi çapımda rütuş yapmaya çalıştım.bu hatayı sizce nasıl yaptırabilirim.
Sakarya'da ikamet ediyorum.Servisemi gitmeliyim yoksa işin ehli bir ustamı bulmalıyım.Onarmak için nasıl bi yol izlerler.

[/quote]
Servis sadece parca degistirmeye yariyor. Iyi bi boyaci bulun. Göçük varsa kaportaciya punta makinesi ile cektirtin. Ah bu esler yok mu. Benim de bodykit in kenarini kaldirima surttu. Duruyo oyle.
En fazla 150 lira tutar.

Boyanıcağına body kitle kapatın daha mantıklı diğer forumda da söylediğim gibi :)

Bana kalırsa abartılı durmuyor daha çok araba güzelleşiyor

Geri