SEDEFLİ BEYAZ RÖTUŞ HK.

Gencer

0
Ad Soyad
Gencer Göçmez
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar bilindiği üzere sedefli beyaz zor bir renk. tamponda çizik var ona rötuş yapmak istiyorum ama sırıtsın da istemiyorum. normal beyaz çok sırıtır tahminimce. bilgisi olan yardımcı olabilir mi ne yapabileceğim hakkında. teşekkür ederim şimdiden.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar bilindiği üzere sedefli beyaz zor bir renk. tamponda çizik var ona rötuş yapmak istiyorum ama sırıtsın da istemiyorum. normal beyaz çok sırıtır tahminimce. bilgisi olan yardımcı olabilir mi ne yapabileceğim hakkında. teşekkür ederim şimdiden.
Aracın renk koduna göre boya alıp rötuj yapabilirsiniz

mturker

Özel Üye
Merhaba Rutus yapacağınız yerin fotografini atarmisiniz ona göre yorum yapalım.?

Ayrıca şunu diyeyim beyaz da Rutus yapılınca ister istemez kalın oluyor bir kaç gün sonra yakından bakılınca bı tık belli oluyor (krem gibi) ince pasta ile üzerinden geçerseniz elle bile olsa bi nebze yumuşatır orayı hoş görünür göze.
Tabi bu sizin Rutus yapacağınız büyüklüğe göre değişir.

Honda madness

Teo16

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Merhaba;
Bende de sedefli beyaz HB var.
Sedefli beyazda boya yaptırırken iki katmandan bahsedildi.
İlk kat aracın beyaz rengi, İkinci kat sedeflerin olduğu katman.
Bana ilk kat boya rengini hazırladırlar onu kullanıyorum.
Sanayi sitelerinde boya hazırlatabilirsiniz.
Bursa da iseniz Küçük sanayi sitesinde Oto Boya SAYAN var. Yardımcı olur. belki diğer illere de gönderiyordur.
Telefon numarası : 0224 441 68 00

Geri