Selamün aleyküm...

Merhaba,
2005 model Honda Civic 1.6 LS Hatchback otomatik 3 kapı araç almayı düşünüyorum. Araç 160.000 km de.

Daha önceden 2012 Punto Evo aracım vardı. 2 gün önce sattım. Punto forumda faydalı bilgi alış verişi oluyordu, umarım burada da istediğim bilgileri sizlerden alabilirim.

Belirttim modelin kronik arızaları var mıdır. Nelere dikkat etmeliyim gibi sorularım olacak. Bilgi verirseniz çok memnun olurum.

Hayırlı akşamlar.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@tyfnb Hoş geldiniz, iyi forumlar.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba,
2005 model Honda Civic 1.6 LS Hatchback otomatik 3 kapı araç almayı düşünüyorum. Araç 160.000 km de.

Daha önceden 2012 Punto Evo aracım vardı. 2 gün önce sattım. Punto forumda faydalı bilgi alış verişi oluyordu, umarım burada da istediğim bilgileri sizlerden alabilirim.

Belirttim modelin kronik arızaları var mıdır. Nelere dikkat etmeliyim gibi sorularım olacak. Bilgi verirseniz çok memnun olurum.

Hayırlı akşamlar.
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar diliyorum. 160.000 'de ki Honda eğer bakımları zamanında yapılmışsa hiçbir problemi yoktur. Bahsettiğiniz modelde çok can sıkıcı kronik problem bulunmamakta. Direksiyondan veya alt takımdan lakırtı sesleri gelebilir. Çok kulak vermezseniz önemli değil. Yol ve motor sesini içeriye biraz fazla alır. Bir süre sonra alışırsınız. Bunların dışında pek problem yaşamazsınız.

Geri